Informacje o ofercie
Требуется няня с проживанием
InternetJobs Londyn, Anglia, Wielka Brytania 48 Dni temu
Przegląd
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: £ po uzgodnieniu - za tydzień
dla specjalistów: Niania
Opublikowano: 2020-01-02
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2020-01-02
Zakończenie publikacji: 2020-07-02
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 112
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Region: Anglia
Opis

Требуется няня с проживанием для 2х девочек 4 и 9 лет в районе Kenley (зона 6, postcode СR8). Обе девочки в школе.

Ищем энергичную, практичную и позитивную женщину. Русский чистый и правильный, английский базовый. Высшее образование и наличие водительских прав желательно. Право на работу в Англии обязательно. Приступить к работе можно в январе.

Обязанности:
- покормить и собрать детей, отвести в школу;
- забрать из школы, отвести на кружки, сделать уроки, поужинать, покупать и приготовиться ко сну;
- развивающие занятия с детьми, активные игры на свежем
воздухе;
- приготовление еды для детей;
- поддержание детского гардероба, стирка детских вещей;
- поддержание чистоты и порядка в детских комнатах и местах общего пользования (имеется отдельная уборщица).

Условия:
5 дней, выходные свободны.
Иногда будем договариваться посидеть с детьми по вечерам или на выходных.
4 недели оплачиваемого отпуска в год.
Оклад £350 в неделю.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (5)Praca administracyjna (17)Agenci, kurierzy (8)Rolnictwo (49)Architektura (1)Automatyczny biznes (94)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (0)Opieka dla starszych emerytów (104)Cleaning Service, Czyszczenie (111)Komputer, programowanie (4)Konstrukcja (633)Konsultowanie (1)Kucharze, piekarze (82)Kultura (1)Design (2)Drivers (113)Energia, elektryk (51)Inżynieria (10)Meble, montaż, naprawa (24)Guwernantki i ogrodnicy (13)Fryzjerzy i wizażyści (2)Hotel biznesowy (84)Usługi domowe i komunalne (10)Zarządzanie zasobami ludzkimi (0)Ubezpieczenie (0)Internetowe technologie informacyjne (7)Orzecznictwo (0)Złota rączka (136)Osiągnięcie (15)Logistyka (17)Zarządzanie budynkiem (0)Zarządzanie (0)Media: prasa, radio, telewizja (0)Medycyna i farmaceutyka (21)Różne (127)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (176)Jednorazowa praca (4)Operatorzy (16)Artyści (3)Policja, armia (0)Drukowanie (2)Reklama, marketing, PR (3)Dostawa (0)Produkcja (229)Bezpieczeństwo (1)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (1)Naprawa sprzętu (0)Restauracja biznesowa (100)Handel detaliczny (22)Nauka i edukacja (6)Sekretariat (5)Bezpieczeństwo (0)Centra usług (5)Przemysł rozrywkowy (7)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (43)Wychowanie fizyczne i sport (2)Magazynowanie (103)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (44)Nauczyciele, wychowawcy (3)Techniki (23)Komunikacja i telekomunikacja (8)Turystyka i wycieczki (3)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (4)Tłumacze, lingwiści (0)Pracuj w domu (124)