Informacje o ofercie
Электро-Механик / Electro-Mechanic
InternetJobs Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone 42 Dni temu
Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ po uzgodnieniu - za tydzień
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2020-02-21
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 3 lata
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Schengen
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2020-02-21
Zakończenie publikacji: 2020-08-21
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 139
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Opis

Успешная компания в настоящее время ищет электромеханика для выявления неисправностей, ремонта, установки и обслуживания оборудования. Должен быть механиком с небольшим опытом по автоматике.
  Должностные обязанности:
• Устранение неисправностей
• Успешная диагностика и ремонт оборудования
• Обслуживание оборудования
  Квалификация:
• Знание машин и механического оборудования и знание электрических / электронных и механических принципов.
• Должен иметь минимум три года опыта работы в области электромеханики
• Действующие водительские права
  Взамен мы предлагаем:
• Чрезвычайно конкурентоспособную зарплату и компенсационный пакет
• Медицинскую страховку
• Оплачиваемый отпуск, отпуск и больничные дни через некоторое время
• Возможности карьерного роста и продвижения
Ваше резюме / Контактная информация должна быть отправлена по электронной почте

Seeking electro-mechanic to troubleshoot, repair, install, and maintain equipment. Must be mechanically inclined with some electronic knowledge.
Job Duties:
• Technical troubleshooting
• Successfully diagnose and repair equipment
• Maintain equipment
Qualifications:
• Familiar with machinery and mechanical equipment and possess knowledge of  electrical/electronic and mechanical principles.
• Must have a minimum of three years’ experience in the electro-mechanical field
• Valid driver’s license
In return we offer:
• Extremely competitive Salary and compensation package
• Medical Insurance
• Paid Holidays, Vacation, and Sick Days
• Overtime
• Career development and advancement opportunities
All resumes/Contact information should be emailed
We are an Affirmative Action Equal Opportunity Employer

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (7)Praca administracyjna (24)Agenci, kurierzy (8)Rolnictwo (65)Architektura (0)Automatyczny biznes (96)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (0)Opieka dla starszych emerytów (116)Cleaning Service, Czyszczenie (109)Komputer, programowanie (2)Konstrukcja (719)Konsultowanie (1)Kucharze, piekarze (92)Kultura (1)Design (4)Drivers (122)Energia, elektryk (64)Inżynieria (9)Meble, montaż, naprawa (26)Guwernantki i ogrodnicy (14)Fryzjerzy i wizażyści (1)Hotel biznesowy (88)Usługi domowe i komunalne (10)Zarządzanie zasobami ludzkimi (0)Ubezpieczenie (0)Internetowe technologie informacyjne (7)Orzecznictwo (1)Złota rączka (161)Osiągnięcie (13)Logistyka (19)Zarządzanie budynkiem (0)Zarządzanie (1)Media: prasa, radio, telewizja (0)Medycyna i farmaceutyka (21)Różne (121)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (186)Jednorazowa praca (4)Operatorzy (23)Artyści (3)Policja, armia (0)Drukowanie (2)Reklama, marketing, PR (7)Dostawa (2)Produkcja (268)Bezpieczeństwo (1)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (4)Naprawa sprzętu (0)Restauracja biznesowa (95)Handel detaliczny (25)Nauka i edukacja (9)Sekretariat (7)Bezpieczeństwo (0)Centra usług (3)Przemysł rozrywkowy (8)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (44)Wychowanie fizyczne i sport (2)Magazynowanie (133)Praca dla studentów (7)Krawcy i szwaczki (43)Nauczyciele, wychowawcy (6)Techniki (23)Komunikacja i telekomunikacja (6)Turystyka i wycieczki (3)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (6)Tłumacze, lingwiści (0)Pracuj w domu (126)