Informacje o ofercie
Требуются повара в отель

Przegląd
Czas trwania umowy: от 3 месяцев
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Kucharze, piekarze
dla specjalistów: Restauracja biznesowa
Opublikowano: 2021-04-13
Kod pocztowy: 58000
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Wiza B1
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2021-04-13
Zakończenie publikacji: 2021-11-13
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 632
Następne kroki: Skontaktuj się ze mną przez WhatsApp, Viber, Skype

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Требуются повара в отель города Баден-баден и в ресторан Тратория (Trattoria)

Зарплата 1000 евро/нетто в месяц.

Питание и проживание за счет работодателя.

Оформление через польскую фирму, наличие рабочей визы либо паспорт ЕС, карта побиту.

Обязанности:

  • умение делать раскладку и читать меню

  • приготовление блюд европейской кухни

  • поддержка и контроль высокого уровня качества блюд

  • обслуживания поддержание чистоты на рабочем месте

  • внимание к заказам и рациональному использованию продукции.

Работа на постоянной основе при хорошем выполнении обязанностей возможен карьерный рост!

380932142665 viber

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (142)Agenci, kurierzy (73)Rolnictwo (75)Architektura (17)Automatyczny biznes (331)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (8)Opieka dla starszych emerytów (284)Cleaning Service, Czyszczenie (573)Komputer, programowanie (22)Budowa (783)Konsultowanie (10)Kucharze, piekarze (396)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (413)Energia, elektryk (204)Inżynieria (58)Meble, montaż, naprawa (43)Guwernantki i ogrodnicy (44)Fryzjerzy i wizażyści (77)Hotel biznesowy (144)Usługi domowe i komunalne (15)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (13)Złota rączka (278)Osiągnięcie (35)Logistyka (64)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (76)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (153)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (93)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (177)Artyści (2)Policja, armia (0)Drukowanie (9)Reklama, marketing, PR (31)Dostawa (9)Produkcja (621)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (9)Restauracja biznesowa (363)Handel detaliczny (273)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (16)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (86)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (354)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (62)Nauczyciele, wychowawcy (12)Techniki (300)Komunikacja i telekomunikacja (30)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (49)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (127)