Informacje o ofercie
Теплица по уходу, сбору овощей
Работа в Скандинавии Oslo, Norwegia 1079 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy: 8-12 месяцев
Zakres wynagrodzeń: € 2500 - 3500 miesięcznie
Wakat w polu: Rolnictwo
dla specjalistów: Szklarnie
Opublikowano: 2021-05-19
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza:
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2021-05-19
Zakończenie publikacji: 2021-11-15
Wolne wakaty: 20
Liczba wyświetleń: 1904
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Norwegia
Opis

Рабочий в теплицу для ухода за помидорами, огурцами и т. д в г. Осло

ЗП 2200 евро

Идет набор сотрудников для работы в теплице по выращиванию овощей – помидоры, огурцы. График работы 10 часов,  5/6 дней в неделю.

Требования: Женщины, мужчины, семейные пары от 20 до55 лет;  ответственны, без вредных привычек, трудолюбивые, знание языка не обязательно.

Обязанности:

Посадка рассады ( помидоры, огурцы).

Уход  за овощами.

Сбор урожая.

Работодатель предлагает:  Жилье бесплатно (оплата коммунальных услуг).

Зарплата 12-13 евро час.

Официальное трудоустройство.

 Будем рады помочь.

Viber         +4917694949988

Telegram   +4915171030885

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (153)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (293)Cleaning Service, Czyszczenie (564)Komputer, programowanie (38)Budowa (723)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (371)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (441)Energia, elektryk (215)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (14)Złota rączka (263)Osiągnięcie (30)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (255)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (170)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (601)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (375)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (24)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (145)