Informacje o ofercie
Представитель по продаже IT решений (удаленно)

Przegląd
Typ oferty: Część etatu
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € 5 - 10 na godzinę
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów:
Opublikowano: 2021-10-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2021-10-04
Zakończenie publikacji: 2022-04-02
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 487
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Оплата услуг только živnostník/ podnikateľ. Только легальный b2b контракт, никаких “черных” выплат.

Требования:
- Обязательное знание русского/украинского и словацкого. Приветствуется английский, чешский, немецкий

- коммуникабельность и опыт работы с холодными звонками(не обязателен, но будет +)

- опыт продаж онлайн и офлайн

- способность четко донести идею проекта

- наличие ноутбука/компьютера для установления телефонии

Обязанности:
- прозвон холодной базы для организации презентации
- перевод писем для продажи решения
- возможно проведение онлайн-презентации
Предлагаем:

- Удаленная работа

- Частичная занятость с согласованным графиков работы по часам по возможности соискателя

- B2B контракт

-Приятный коллектив
О проекте:  платформа inCust позвоояет построит абсолютно инновайионный продукт - программа лояльности от производителей FMCG для конечного потребителя. Используя платформу inCust Перед производителем FMCG открываются новые возможности прямой коммуникации с покупателем, и, как следствие, увеличение продаж.

Подробнее можете прочесть тут: https://incust.com/ru/blog/loyalty-program-for-manufacturing-company/

Для приглашение на интервью, пожалуйста, заполните форму:

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (102)Praca administracyjna (114)Agenci, kurierzy (72)Rolnictwo (74)Architektura (14)Automatyczny biznes (344)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (316)Cleaning Service, Czyszczenie (565)Komputer, programowanie (25)Budowa (988)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (410)Kultura (1)Design (28)Kierowcy (406)Energia, elektryk (191)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (60)Guwernantki i ogrodnicy (41)Fryzjerzy i wizażyści (64)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (7)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (18)Orzecznictwo (5)Złota rączka (320)Osiągnięcie (39)Logistyka (72)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (64)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (218)Różne (149)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (130)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (165)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (6)Reklama, marketing, PR (18)Dostawa (10)Produkcja (687)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (363)Handel detaliczny (247)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (2)Centra usług (98)Przemysł rozrywkowy (21)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (195)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (378)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (61)Nauczyciele, wychowawcy (8)Techniki (317)Komunikacja i telekomunikacja (36)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (160)