Informacje o ofercie
Строительная компания США ✔??? ✅
RLC INDEED JOBS New Brockton, Alabama, Stany Zjednoczone 412 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ 5000 - 9000 miesięcznie
Wakat w polu: Budowa
dla specjalistów:
Opublikowano: 2023-03-26
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza:
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-03-26
Zakończenie publikacji: 2023-09-22
Wolne wakaty: 10
Liczba wyświetleń: 395
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Region: Alabama
Opis

Город: Нью-Йорк, Техас, Торонто

Работа в строительную компанию в США
Зарплата:От 5000$ - 10000$/мес.

Обязанности:

-Внутренние работы
-Монолитные работы, арматурщики
-Монтаж, установка солнечных панелей
-Прокладка,изоляция,кабельных линий
-сантехники
-электрики
-каменщики
-внутрянщики
-плиточники
-кровельщики

Требования:
- Мужчины и Женщины от 20 до 50 лет, можно Семейные Пары;
- Знание английского языка не обязательно;
- Без вредных привычек.

Проживание:Предоставляется работодателем за отдельную плату 300- 500 $/мес. (Высчитывается с зарплаты)
Работа 5- 6 дней в неделю, от 8 до 12 часов в день

Помогаем открыть визу, встречаем в аэропорту, предоставляем жилье и трудоустраиваем.

Работаем с СНГ и другими странами.

Возможности Компании:

∗ переоформление с мультивизы (туристическая, гостевая, студенческая, бизнес визы) на рабочую

∗ Возможность получения ВНЖ США

∗ Также предоставляем помощь в получении виз, миграционных документов, получение ВНЖ, ПМЖ, гражданства других стран.

Заинтересован/на? - свяжись с нами!
На зявки на сайтах не отвечаем, сразу пишите по контактам.

Сайт компании: https://www.devcon-const.com/

Личный Номер: +447405304069
Telegram : https://t.me/workingusa
Facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100090251636893

DVL RECRUITMENT LIMITED
Company number 07903013
Innovation House C/O Subtilis Accountancy Ltd, 39 Mark Road, Hemel Hempstead, Herts, United Kingdom, HP2 7DN

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (157)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (18)Automatyczny biznes (329)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (284)Cleaning Service, Czyszczenie (555)Komputer, programowanie (38)Budowa (702)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (370)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (426)Energia, elektryk (215)Inżynieria (51)Meble, montaż, naprawa (46)Guwernantki i ogrodnicy (32)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (118)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (21)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (257)Osiągnięcie (28)Logistyka (58)Zarządzanie budynkiem (13)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (258)Różne (151)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (167)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (17)Produkcja (581)Bezpieczeństwo (19)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (378)Handel detaliczny (300)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (69)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (176)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (359)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (66)Nauczyciele, wychowawcy (22)Techniki (280)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (137)