Informacje o ofercie
Дежурный электрик
WILS Bergamo, Lombardia, Włochy 317 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € 2500 - po uzgodnieniu miesięcznie
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2023-06-29
Kod pocztowy:
Wymagania
Maksymalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Od 20 lat - Do 55 lat
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-06-29
Zakończenie publikacji: 2023-12-26
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 526
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Włochy
Region: Lombardia
Opis

? СРОЧНО

ТОЛЬКО ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ, МОЛДОВЫ, КАЗАХСТАНА.

ВАКАНСИЯ – Дежурный электрик (2 чел.)

??Страна, город – Италия, Бергамо.

? Заработная плата – от 12€/час (от 2400€/мес).
? График работы: Пн.-Пт. (от 8-10 час/день)

? Жильё и одежда – БЕСПЛАТНО

☑️ ОБЯЗАННОСТИ:
➖ Диагностика и устранение сбоев в электрических системах и оборудованиях.

☑️ ТРЕБОВАНИЯ:
➖ Опыт работы - от 2-х лет;
➖ Оперативное реагирование на аварийные ситуации;
➖ Знание электрических систем и оборудования;
➖ Документы: для граждан Украины и Молдовы - заграничный паспорт/биометрия, для граждан Казахстана - рабочая виза любой страны ЕС.

По приезду в город Вас встретят и проведут необходимый инструктаж.

? ЗАИНТЕРЕСОВАЛА ВАКАНСИЯ?
Менеджер компании «WILS» предоставит Вам профессиональную консультацию.

ЗВОНИТЕ прямо сейчас, чтобы узнать подробности первыми ?

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (157)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (18)Automatyczny biznes (329)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (284)Cleaning Service, Czyszczenie (556)Komputer, programowanie (38)Budowa (704)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (370)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (426)Energia, elektryk (216)Inżynieria (51)Meble, montaż, naprawa (46)Guwernantki i ogrodnicy (32)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (118)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (21)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (258)Osiągnięcie (28)Logistyka (58)Zarządzanie budynkiem (13)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (258)Różne (151)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (167)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (17)Produkcja (583)Bezpieczeństwo (19)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (379)Handel detaliczny (300)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (69)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (176)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (359)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (66)Nauczyciele, wychowawcy (22)Techniki (281)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (137)