Informacje o ofercie
Recepčná / Recepčný

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Hotel biznesowy
dla specjalistów: Recepcja
Opublikowano: 2023-12-31
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-31
Zakończenie publikacji: 2024-06-30
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 445
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Słowacja
Region: Kraj preszowski
Opis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Check-in a check-out hostí
• Prijímanie a spracovávanie rezervácií
• Práca s hotelovým systémom HORES
• Práca s rezervačnými portálmi
• Práca s pokladňou a vystavovanie faktúr
• Komunikácia a poskytovanie informácií hosťom
• Príjem hotovostných a bezhotovostných platieb
• Zodpovednosť za zverenú hotovosť
• Denné a nočné zmeny
Informácie o výberovom konaní
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za záujem o prácu v našom hoteli. Všetky poskytnuté údaje budú spracované v zmysle GDPR.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
10.1.2024 (ostáva ešte 10 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
Cestovný ruch, hotelierstvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Ostatné znalosti
Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov, praktické myslenie, pozornosť.
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Apartmánový rezort so službami a parkovaním v centre Starého Smokovca.
Počet zamestnancov
20-24 zamestnancov

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (141)Agenci, kurierzy (75)Rolnictwo (76)Architektura (18)Automatyczny biznes (334)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (8)Opieka dla starszych emerytów (279)Cleaning Service, Czyszczenie (576)Komputer, programowanie (25)Budowa (781)Konsultowanie (10)Kucharze, piekarze (396)Kultura (1)Design (30)Kierowcy (416)Energia, elektryk (202)Inżynieria (59)Meble, montaż, naprawa (43)Guwernantki i ogrodnicy (44)Fryzjerzy i wizażyści (77)Hotel biznesowy (143)Usługi domowe i komunalne (16)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (13)Złota rączka (278)Osiągnięcie (35)Logistyka (63)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (80)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (154)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (94)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (178)Artyści (2)Policja, armia (0)Drukowanie (9)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (9)Produkcja (616)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (9)Restauracja biznesowa (359)Handel detaliczny (273)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (88)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (353)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (64)Nauczyciele, wychowawcy (12)Techniki (305)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (50)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (129)