Informacje o ofercie
Verzekeringsadviseur Non-Life
InternetJobs Kontich, Belgia 122 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Ubezpieczenie
dla specjalistów: Ubezpieczenie samochodu
Opublikowano: 2024-01-11
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-11
Zakończenie publikacji: 2024-07-11
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 212
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Kontich, Belgia
Kraj: Belgia
Opis

Functieomschrijving
Voor onze klant, actief in verzekeringen te Kontich, zijn wij op zoek naar een verzekeringsadviseur voor de afdeling non-life.

Taken:
- Jij maakt polissen en offertes op.
- Jij staat in contact met klanten en verzekeraars.
- Jij bouwt klantenrelaties op door onderhandelingen.

Profiel
- Jij bent in het bezit van een Bachelor of Master diploma of hebt gelijkwaardige ervaring.
- Jij hebt interesse in de verzekeringen non-life.
- Jij hebt een uitstekende kennis van het Nederlands, zowel geschreven als gesproken.
- Jij kan goed met Microsoft Office werken.
- Jij werkt nauwkeurig en efficiënt.
- Jij bent communicatief sterk.
- Jij bent een teamspeler, maar kan ook zelfstandig werken.

Jobgerelateerde competenties
Verzekeringsproducten of -diensten verkopen: Brand, ongevallen en allerlei risico's (BOAR)
De voorwaarden van het verzekeringscontract met de klant afspreken (bedrag van de premies, aard van de dekking, ...)
De bewijsstukken verzamelen en voor akkoord overhandigen
Het verzekeringscontract van de klant actualiseren en de opvolggegevens registreren
Een klanten- of prospectenbestand uitwerken
Aanbod
We bieden jou een vast contract van onbepaalde duur aan bij een groeiende werkgever. Jij krijgt een competitief loon aangevuld met extralegale voordelen.
Plaats tewerkstelling
2550 KONTICH

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (156)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (71)Architektura (18)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (557)Komputer, programowanie (38)Budowa (704)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (373)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (423)Energia, elektryk (217)Inżynieria (53)Meble, montaż, naprawa (46)Guwernantki i ogrodnicy (32)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (121)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (20)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (258)Osiągnięcie (27)Logistyka (58)Zarządzanie budynkiem (13)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (259)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (167)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (17)Produkcja (587)Bezpieczeństwo (19)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (378)Handel detaliczny (301)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (27)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (177)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (66)Nauczyciele, wychowawcy (22)Techniki (281)Komunikacja i telekomunikacja (35)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (139)