Informacje o ofercie
Technik / technička energetických zařízení
InternetJobs Žatec, Kraj ustecki, Czechy 28 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: Kč po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Techniki
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2024-04-23
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-23
Zakończenie publikacji: 2024-10-23
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 90
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Czechy
Region: Kraj ustecki
Opis

Náplň práce: Obsluha kotlů a pomocných zařízení - řízení a kontrola, celková zodpovědnost za provoz. Organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, aby docházelo k efektivnímu provozu. Práce v provozu - preventivní kontrola, spolupráce na odstraňování závad a poruch. Provádění obsluhy odstruskování, odpopelnění, přejímka paliv. Místo výkonu práce Žatec 3149, 438 01 Žatec Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi. Orientace v energetických zařízení výhodou. Topičský průkaz výhodou, není však podmínkou, zajistíme zaškolení. Samostatnost a technické myšlení. Ochota pracovat ve směnném provozu. Dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská a.s., Žatec 3149, 438 01 Žatec nebo na emailovou adresu E-mail nejpozději do 10.05.2024. Bližší informace podá vedoucí výroby p. Vladimír Vančura tel. 60*****25 pouze v pracovních dnech od 7:00 - 15:00. Nabízíme: Nástupní plat 25.000kč - 30.000kč dle odbornosti. Po zaškolení možnost získání topičského průkazu III. třídy Možnost získání řidičského oprávnění sk. C a oprávnění řízení kolových nakladačů. Možnost získání oprávnění tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení. Možností získání oprávnění jeřábnický a vazačský průkaz. Přátelské pracovní prostředí. Nástup možný IHNED Benefity: 5 týdnů dovolené Penzijní připojištění Příspěvek na dovolenou Stravenkový paušál Možnost očkování

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (151)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (78)Rolnictwo (75)Architektura (18)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (570)Komputer, programowanie (34)Budowa (704)Konsultowanie (13)Kucharze, piekarze (384)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (421)Energia, elektryk (218)Inżynieria (52)Meble, montaż, naprawa (43)Guwernantki i ogrodnicy (33)Fryzjerzy i wizażyści (86)Hotel biznesowy (127)Usługi domowe i komunalne (25)Zarządzanie zasobami ludzkimi (18)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (13)Złota rączka (261)Osiągnięcie (29)Logistyka (58)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (111)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (267)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (176)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (588)Bezpieczeństwo (15)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (386)Handel detaliczny (290)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (8)Centra usług (73)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (180)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (368)Praca dla studentów (3)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (19)Techniki (292)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (52)Tłumacze, lingwiści (8)Praca w domu (135)