Informacje o ofercie
Helfer Metall m/w/d

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Złota rączka
dla specjalistów: Pracownicy
Opublikowano: 2024-04-23
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-23
Zakończenie publikacji: 2024-10-23
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 88
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Für unser namenhaftes Kundenunternehmen in Brilon-Hoppecke suchen wir ab sofort Helfer Metall m/w/d im 3-Schichtsystem.

Die Arbeitszeiten sind von 6 bis 14 Uhr, 14 bis 22 Uhr und 22 bis 6 Uhr.

Der Stundenlohn beträgt 14,84 € brutto (+ 10% Spätschichtzulagen und 25% Nachtschichtzulagen).

Wir bieten:

Dauerhafte Einsätze, langfristige Perspektiven, i.d.R. unbefristeter Arbeitsvertrag mit guten Übernahmechancen

Kostenlose Arbeitskleidung und persönliche Schutzausrüstung

Übertarifliche Vergütung auf Basis des IGZ-DGB-Tarifvertrages in Höhe von 14,84 € (inkl. Zulagen)

Urlaubs- und Weihnachtsgeld

Mitarbeiter werben Mitarbeiter (bis zu 1000€ Prämie)

Wechselprämie (Wechsel von einem Personaldienstleister zu uns)

Bis zu 30 Tage Urlaub (je nach Betriebszugehörigkeit)

Gesundheitsprämie

Ihre Aufgaben:

Einfache Bedienung von verschiedenen Maschinen und Anlagen

Qualitätskontrolle

Abwiegen von Metallteilen

Leichte Metallbearbeitung wie z.B. Schneiden, Sägen und Bohren

Ihr Profil:

Stelle ist für Berufsanfänger geeignet

Maschinengrundkenntnisse von Vorteil

Handwerkliches Geschick und technisches Verständnis

Deutsch in Wort und Schrift

3-Schichtbereitschaft

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (321)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (291)Cleaning Service, Czyszczenie (557)Komputer, programowanie (38)Budowa (715)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (370)Kultura (1)Design (35)Kierowcy (437)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (115)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (260)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (253)Różne (151)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (168)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (596)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (23)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (359)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (143)