Informacje o ofercie
Productiemedewerker
InternetJobs Leeuwarden, Fryzja, Holandia 11 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € 2500 - miesięcznie
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów: Pracownicy produkcji
Opublikowano: 2024-04-24
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-24
Zakończenie publikacji: 2024-10-24
Wolne wakaty: 6
Liczba wyświetleń: 520
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Holandia
Region: Fryzja
Opis

Functieomschrijving
-Ben jij handig met techniek, leergierig en enthousiast over het creëren van verschillende ijssmaken? Dan willen wij jou graag verwelkomen! Je speelt een cruciale rol in het productieproces van meer dan 100 ijssmaken. Je taken omvatten onder andere het bijvullen van grondstoffen en het assisteren van operators. Hierdoor krijg je de kans om waardevolle ervaring op te doen en door te groeien binnen ons bedrijf. Durf jij deze uitdaging aan te gaan en een startsalaris te verdienen tussen €2.500,- en €2.900,- in een 5-ploegendienst? Solliciteer vandaag nog!-Als onderdeel van jouw takenpakket ben je verantwoordelijk voor:

Het nauwkeurig aanvullen van essentiële hulpstoffen voor het productieproces.
Het zorgvuldig verplaatsen van pallets met dozen naar de aangewezen locaties.
Het handhaven van strenge kwaliteitsnormen gedurende elke fase van het proces.
Bijdragen aan het behouden van een geordende en opgeruimde werkplek.
-Wat we van jou verwachten:
Het vermogen om verantwoordelijkheid te nemen.
Oog voor detail, nauwkeurigheid en een proactieve instelling.
Beschikbaarheid voor een 5-ploegendienst en eerdere ervaring met werken in ploegendiensten.
Bezit van eigen vervoer is vereist.
-Wat bieden wij jou:
Een start salaris tussen €2.500,- en €2.900,- bruto per maand, inclusief ploegendiensttoeslagen.
Kansen voor professionele ontwikkeling en groei.
Werkervaring binnen een authentiek familiebedrijf waar teamwork centraal staat.
Een reiskostenvergoeding van €0,19 per kilometer.
Bij goede prestaties bestaat de mogelijkheid op een vaste positie!
Ben je klaar om te beginnen? Solliciteer direct door op de knop 'Solliciteer' te klikken of stuur je cv naar E-mail.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (320)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (291)Cleaning Service, Czyszczenie (554)Komputer, programowanie (37)Budowa (705)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (370)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (432)Energia, elektryk (213)Inżynieria (55)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (31)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (116)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (261)Osiągnięcie (29)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (14)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (254)Różne (148)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (95)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (167)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (591)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (302)Nauka i edukacja (22)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (178)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (357)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (67)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (272)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (52)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (141)