Informacje o ofercie
Vodič/ka taxislužby
InternetJobs Šaľa, Kraj nitrzański, Słowacja 11 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Kierowcy
dla specjalistów: Taxi
Opublikowano: 2024-04-24
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-24
Zakończenie publikacji: 2024-10-24
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 90
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Słowacja
Opis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Šofér: Rozvoz zákazníkov na firemnom vozidle podľa pokynov dispečera. Starostlivosť o zverené vozidlo(vozidla sa tankujú, umývajú a vysávajú na náklady firmy).
Prijemné slušné vystupovanie.
Práca na smeny.

Zamestnanecké výhody, benefity
POMÔŽEME S VYBAVENIM POTREBNYCH DOKLADOV PRE VODIČOV.
Moderné klimatizované vozidlá s automatickými prevodovkami.
Firemný telefón s modernou aplikáciu prostredníctvom ktorej prijímate objednávky z dispečingu.
Možnosť priamej navigácie na adresu a kontaktovanie zákazníka jedným kliknutím.
Klientelu selektujeme a neslušných, arogantných zákazníkov neprepravujeme a ich čísla blokujeme.
Tringelty si nechávajú šofér (ak ste šikovný a milý, zákazník vás rád odmení tringeltom, mesačne to môže predstavovať pár desiatok eur)
Pre dispečera klimatizované kancelária.
Plat sa neurčuje od počtu najazdených kilometrov ani tržby.
Možnosť zabezpečiť prepravu taxíkom z domu do práce a naspäť za zvýhodnenú cenu.
Možnosť prenájmu vozidla na súkromné účely ak to stav prevádzky dovolí.
Kariérny rast pre šikovných ľudí
Dlhodobá stabilná práca.
Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať nás môžete buď mailom alebo telefonicky ,určite sa ozveme každému záujemcovi
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
pracovné návyky

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme dynamicky sa rozvíjajúca taxislužba pôsobiaca v okrese Šaľa, ktorej cieľom je byť inovatívny v oblasti prepravy osôb. Je pre nás prvoradé poskytovať nepretržitú dostupnosť, kvalitné a spoľahlivé služby, férové a garantované ceny.
Počet zamestnancov
20-24 zamestnancov

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (320)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (291)Cleaning Service, Czyszczenie (554)Komputer, programowanie (37)Budowa (705)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (370)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (432)Energia, elektryk (213)Inżynieria (55)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (31)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (116)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (261)Osiągnięcie (29)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (14)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (254)Różne (148)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (95)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (167)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (591)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (302)Nauka i edukacja (22)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (178)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (357)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (67)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (272)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (52)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (141)