Informacje o ofercie
Контролер-кассир
InternetJobs Czerwień, Białoruś 14 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: ք po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Handel detaliczny
dla specjalistów: Kasjerzy
Opublikowano: 2024-05-02
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-05-02
Zakończenie publikacji: 2024-11-02
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 131
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Białoruś
Opis

Сеть магазинов «Копеечка», «Маяк» и «Доброном» приглашает на постоянное место работы КОНТРОЛЕРА-КАССИРА по адресам:

- г. Червень, ул. Горбачева, 36;

- г. Червень, ул. Минская,86.

ДАРИМ ПРИВЕТСТВЕННЫЙ СЕРТИФИКАТ В РАЗМЕРЕ 100 БЕЛ.РУБ. НА ПОКУПКИ В МАГАЗИНАХ НАШЕЙ СЕТИ ПРИ ТРУДОУСТРОЙСТВЕ

Мы предлагаем:

Работа рядом с домом;
Своевременная (2 раза в месяца) выплата заработной платы;
График работы приоритетно сменный, но всегда подбираем индивидуально;
Официальное трудоустройство согласно Трудовому Кодексу Республики Беларусь;
Всем сотрудникам нашей компании предоставляется дисконтная карта с 6% скидкой в сети магазинов «Копеечка» и «Доброном» и возможность дополнительной подработки с фиксированной оплатой за час или смену, в т.ч. учащимся и студентам в вечернее или утреннее время;
Ежемесячное поощрение сотрудников денежными сертификатами за отзывчивость;
Горячие обеды со скидкой 30%;
Компенсация затрат на медицинский осмотр;
Социальные гарантии;
Для сотрудников компании и их детей предоставляется санаторно-курортное лечение и оздоровление, выдаются подарки к праздникам;
Наличие профсоюзной организации (участие в экскурсионных турах, материальная помощь к различным жизненным событиям, возможность посещения бассейна, спортзала, со скидкой);
Возможность карьерного роста и бесплатное обучение как по действующей так и по будущей профессии.
Выдаём свидетельство государственного образца о присвоении квалификационного разряда по профессиям «контролера-кассир» и «продавец».
Обязанности:

Расчёт покупателей;
Выкладка товара в торговом зале;
Соблюдение стандартов обслуживания.
Требования:

Приглашаем без опыта работы – всему научим.
Желание работать.
Ждем Вас в нашей команде!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (156)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (18)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (287)Cleaning Service, Czyszczenie (554)Komputer, programowanie (37)Budowa (699)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (379)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (420)Energia, elektryk (217)Inżynieria (52)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (33)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (121)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (18)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (14)Złota rączka (253)Osiągnięcie (27)Logistyka (60)Zarządzanie budynkiem (10)Zarządzanie (114)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (262)Różne (153)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (96)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (170)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (582)Bezpieczeństwo (17)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (377)Handel detaliczny (297)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (27)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (178)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (365)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (21)Techniki (282)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (140)