Informacje o ofercie
Magazijnier
InternetJobs Welkenraedt, Belgia 13 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Magazynowanie
dla specjalistów: Odbiorca ładunku i bagażu
Opublikowano: 2024-05-05
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-05-05
Zakończenie publikacji: 2024-11-05
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 102
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Belgia
Opis

Functieomschrijving
Voor een bedrijf dat gespecialiseerd is in transport en logistiek zijn wij op zoek naar een magazijnier die ons team wilt versterken in ons filiaal van Welkenraedt.

Je taken bestaan uit:

Goederen uithalen bij de handling agent en deze vervoeren naar het magazijn
Pelletiseren en triëren van de goederen waar gevraagd
De goederen juist plaatsen in het magazijn
Helpen bij andere werkzaamheden in het magazijn

Profiel
Ervaring als magazijnier
Goede beheersing van zowel de Nederlandse als Franse taal.
Geldig heftruckattest.
Klantvriendelijkheid, nauwkeurigheid en organisatorische vaardigheden.

Jobgerelateerde competenties
Goederen naar de verzend-, opslag- of productiezone brengen
Voorraden opvolgen
De ontvangst van de producten controleren
Klanten adviseren en informeren over producten
Producten verkopen
Producten volgens kenmerken, bestellingen en wijze van transport verpakken
Verpakken en eenvoudige assemblages uitvoeren
Beschadigde producten opnieuw conform maken, ...
Goederen en producten ontvangen
De levering controleren
Goederen in opslagzones plaatsen
Aanbod
Een aantrekkelijk salaris met daarbij nog extralegale voordelen!
Een zeer aangename werkomgeving.
Je wordt omringd door enthousiaste collega's.

Plaats tewerkstelling
4840 WELKENRAEDT

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (158)Agenci, kurierzy (78)Rolnictwo (71)Architektura (19)Automatyczny biznes (336)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (289)Cleaning Service, Czyszczenie (564)Komputer, programowanie (37)Budowa (706)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (384)Kultura (1)Design (38)Kierowcy (420)Energia, elektryk (216)Inżynieria (53)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (33)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (124)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (18)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (14)Złota rączka (258)Osiągnięcie (28)Logistyka (59)Zarządzanie budynkiem (10)Zarządzanie (113)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (265)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (5)Operatorzy (175)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (588)Bezpieczeństwo (17)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (380)Handel detaliczny (295)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (73)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (180)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (20)Techniki (286)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (52)Tłumacze, lingwiści (8)Praca w domu (140)