Informacje o ofercie
Инженер-механик
InternetJobs Berlin, Berlin, Niemcy 28 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Techniki
dla specjalistów: Mechanika sprzętu
Opublikowano: 2024-05-29
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-05-29
Zakończenie publikacji: 2024-11-29
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 213
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Berlin
Opis

Инженер-механик Пищевого производства,
Берлин, Tempelhof

Икорное производство «Lemberg Lebensmittel GmbH» приглашает в свою команду Инженера-Механика .

Ключевые обязанности:

* обеспечение бесперебойной и технически правильной эксплуатации пищевого оборудования;
* проведение планового обслуживания оборудования;
* проверка работоспособности оборудования;
* проведение ремонтных работ оборудования .

Мы ожидаем:

* Знание техники безопасности, санитарных норм при проведении накладки и ремонта пищевого оборудования;
* Знание устройства и принцип работы технологического оборудования;
* Умение организовывать бесперебойную работу технологического оборудования: проведение ППР, контроль остатков ЗИП на складе, анализ аварийных остановок оборудования и принятие мер по их снижению;
* Умение проводить ремонтные работы: подготовка ЗИП к ремонту, согласование остановки оборудования с производством, правильная разборка и сборка оборудования, определение изношенных деталей, испытание оборудования на холостом ходу, сырье;
* Умение работать с документацией: руководством по эксплуатации оборудования, каталогами запасных частей, умение читать чертежи, пневмосхемы, гидросхемы, умение пользоваться справочной литературой;
* Ведение гарантийного оборудования, создание запросов на необходимые запасные части;
* Исполнительность, целеустремленность, аккуратность.

Мы предлагаем:

* Работа в структуре крупной, динамично развивающейся производственно-торговой компании;
* официальное оформление
* стабильная заработная плата
* повышение заработной платы в зависимости от эффективности труда
* премию за выполнение показателей
* медицинская страховка
* обеспечение спецодеждой
* оплата труда определяется по итогам собеседования .

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (146)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (77)Architektura (18)Automatyczny biznes (346)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (10)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (590)Komputer, programowanie (27)Budowa (787)Konsultowanie (11)Kucharze, piekarze (405)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (421)Energia, elektryk (211)Inżynieria (59)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (44)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (145)Usługi domowe i komunalne (16)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (13)Złota rączka (283)Osiągnięcie (35)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (81)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (265)Różne (158)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (187)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (9)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (10)Produkcja (628)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (368)Handel detaliczny (282)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (13)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (88)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (13)Techniki (313)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (51)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (134)