Informacje o ofercie
Оператор производство
InternetJobs Kostinbrod, Bułgaria 31 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów: Pracownicy produkcji
Opublikowano: 2024-06-05
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-05
Zakończenie publikacji: 2024-12-05
Wolne wakaty: 8
Liczba wyświetleń: 107
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Bułgaria
Opis

Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.​

ОТГОВОРНОСТИ:

Работи в екип на машини от линия за производство на безалкохолни напитки​

Подготвя и контролира машините на производствената линия, следи за качеството на произвеждания продукт и спазва разходните норми за материали​

Участва в текущата поддръжка на машините и отговаря за правилната им експлоатация​

Грижи се за почистването на машините и сортиране на отпадъците, според наличните процедури

ИЗИСКВАНИЯ:

Средно образование​

Отговорност, внимание към детайла​

Предишен опит в Производство е предимство​

Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни​

Умения за работа в екип​

Опит в подобна сфера с бързооборотни стоки се счита за предимство

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Стартово брутно възнаграждение от 1810 лева, което включва: 1150 лв брутна месечна заплата; 160 лв месечен бонус; 150 лв за работа на смени; ~150 лв. нощен труд, в зависимост от отработените часове; ~ 200 лв. ваучери за храна​

Бонус „Добре дошъл“​

Възнаграждение за участие в програма „Доведи приятел“​

Трудов договор и осигуровки​

Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия​

Осигурено работно облекло

Допълнително здравно осигуряване, включващо здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства​

Допълнителен бонус за Коледа и Великден​

Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти​

Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (сключване на брак, юбилей, раждане на дете, пенсиониране)​

Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера​

Възможност за издаване на карта за спорт

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (141)Agenci, kurierzy (73)Rolnictwo (73)Architektura (17)Automatyczny biznes (328)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (9)Opieka dla starszych emerytów (282)Cleaning Service, Czyszczenie (553)Komputer, programowanie (21)Budowa (796)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (390)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (402)Energia, elektryk (195)Inżynieria (58)Meble, montaż, naprawa (42)Guwernantki i ogrodnicy (43)Fryzjerzy i wizażyści (74)Hotel biznesowy (144)Usługi domowe i komunalne (14)Zarządzanie zasobami ludzkimi (13)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (12)Złota rączka (279)Osiągnięcie (37)Logistyka (64)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (73)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (236)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (91)Jednorazowa praca (2)Operatorzy (172)Artyści (2)Policja, armia (0)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (9)Produkcja (602)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (9)Restauracja biznesowa (345)Handel detaliczny (261)Nauka i edukacja (16)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (9)Magazynowanie (357)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (60)Nauczyciele, wychowawcy (10)Techniki (291)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (10)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (49)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (128)