Informacje o ofercie
Orthopädietechnikermeister (m/w/d)
InternetJobs Lubin, Brandenburgia, Niemcy 29 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Opublikowano: 2024-06-08
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-08
Zakończenie publikacji: 2024-12-08
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 217
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Brandenburgia
Opis

Die Reha-Center Steffan OHG arbeiten jeden Tag für eine Steigerung der Lebensqualität pflegebedürftiger Menschen.
Denn diese stehen im Mittelpunkt unserer Bemühungen!
Unsere individuellen Hilfsmittel aus eigener Manufaktur ermöglichen ihnen mehr Mobilität, Eigenständigkeit und Erleichterung im Alltag.
Um unser Team zu erweitern suchen wir eine/en Orthopädietechnikermeister (m/w/d).

Deine Aufgaben:

• Du entwirfst und fertigst orthopädische Heil- und Hilfsmittel nach Maß oder passt fertige Produkte an.
• Neben kaufmännischen und organisatorischen Aufgaben stellst du die Qualität der Produkte sicher, betreust Kunden.
• Auswahl, Anmessung, Entwurf, Konstruktion, Anfertigung, Anpassung und Instandhaltung von:
 Heil-und Hilfsmittel der technischen Orthopädie, Orthesen, Lagerungs-und Sitzschalen
 Rollstühlen und Rehabilitationsmitteln
 Medizinischer Kompressionsstrümpfe,
-segmente und –bandagen sowie entsprechender Kompressionsmittel für den menschlichen Körper
• Abnehmen von Maßen und Abdrücken
• Arbeitsabläufe eigenständig planen
• Fachkräfte anleiten
• Organisatorische Aufgaben

Wir bieten:

Ein hohes Maß an Selbständigkeit
Ein motiviertes, aufgeschlossenes Team
Eine auf dich zugeschnittene Einarbeitung
Eine langfristig ausgelegte Zusammenarbeit
Familienfreundliche Arbeitszeiten von Montag bis Freitag (feiertags frei)
Leistungsgerechte Bezahlung
Dienstwagen, Mobiltelefon & iPad

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (141)Agenci, kurierzy (73)Rolnictwo (73)Architektura (17)Automatyczny biznes (328)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (9)Opieka dla starszych emerytów (282)Cleaning Service, Czyszczenie (553)Komputer, programowanie (21)Budowa (796)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (391)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (402)Energia, elektryk (195)Inżynieria (58)Meble, montaż, naprawa (42)Guwernantki i ogrodnicy (43)Fryzjerzy i wizażyści (74)Hotel biznesowy (144)Usługi domowe i komunalne (14)Zarządzanie zasobami ludzkimi (13)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (12)Złota rączka (279)Osiągnięcie (37)Logistyka (64)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (74)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (236)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (91)Jednorazowa praca (2)Operatorzy (172)Artyści (2)Policja, armia (0)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (9)Produkcja (602)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (9)Restauracja biznesowa (345)Handel detaliczny (261)Nauka i edukacja (16)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (9)Magazynowanie (358)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (60)Nauczyciele, wychowawcy (10)Techniki (292)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (10)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (49)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (128)