Informacje o ofercie
Трудоустроим поваров
InternetJobs Żnin, kujawsko-pomorskie, Polska 9 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł 5000 - miesięcznie
Wakat w polu: Hotel biznesowy
dla specjalistów: Attendants
Opublikowano: 2024-06-17
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-17
Zakończenie publikacji: 2024-12-17
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 721
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Opis

Описание вакансии: работа в одном из самых интересных отелей в Польше. Отель имеет 3 ресторана, аквапарк, бизнес-центр, крытый бассейн и озеро с зоной отдыха и баром. Отель вмещает 400 номеров. Каждый сотрудник имеет возможность воспользоваться бесплатным полноценным обедом.

Обязанности:

- приготовление и подача блюд из меню;

- знание технологического оборудования и процессов приготовления блюд;

- контроль процесса и качества приготовленных блюд;

- контроль качества продуктов;

- чистота и порядок на рабочем месте.

Требования:

—рабочая виза или биометрический паспорт;

— опыт работы поваром минимум 1 год;

— желательно опыт работы в отеле (не обязательно);

— опрятный внешний вид и приветливость.

— знание польского языка на уровне разговорного

Ставка: 23,5 зл. в час нетто- 27 зл. в час нетто в зависимости от навыков.

Плюс бесплатное питание. Период адаптации и обучения 100% оплачиваемый длится около 2-х недель.

График: Пн. – Вс. по 8-10-12 часов в день. Работа в одну из смену: 05:00/10:00/12:00, максимум до 24:00.

График устанавливается индивидуально, 200-280 часов в месяц.

Дополнительная информация: фирма бесплатно предоставляет:

- легальное трудоустройство по умове злецения;

- возможность изготовления карты побыта на 3 года;

- прохождение техники безопасности и медицинского осмотра;

- изготовление сан. книжки;

- координатора.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (146)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (77)Architektura (18)Automatyczny biznes (346)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (10)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (590)Komputer, programowanie (27)Budowa (786)Konsultowanie (11)Kucharze, piekarze (405)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (421)Energia, elektryk (211)Inżynieria (59)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (44)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (145)Usługi domowe i komunalne (16)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (21)Orzecznictwo (13)Złota rączka (283)Osiągnięcie (35)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (81)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (265)Różne (158)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (187)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (9)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (10)Produkcja (628)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (368)Handel detaliczny (282)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (13)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (88)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (13)Techniki (313)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (51)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (134)