Informacje o ofercie
Chef de Rang Nowe
InternetJobs Horw, Lucerna, Szwajcaria 2 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Kucharze, piekarze
dla specjalistów: Restauracja biznesowa
Opublikowano: 2024-07-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-07-04
Zakończenie publikacji: 2025-01-04
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 62
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Lucerna
Opis

Bist du auf der Suche nach einer neuen spannenden Aufgabe in einem bekannten Hotel im Raum Luzern? Melde dich noch heute als
Chef de Rang
Ihre Herausforderung

führen einer eigenen Servicestation auf der Terrasse und im restaurant
Mithilfe bei Events und Seminaren
Mise en place Aufgaben
Betreung und Beratung der Gäste im Bereich Food & Beverage
Einhaltung der Qualitätsstandards
Ihre Kompetenz

Teamfähigkeit
Kommunikationsstärke
Fachausbildung Restaurant oder mehrjährige Erfahrung
Deutsch fliessend
herzliche Gastfreundschaft
Lernbereitschaft
Ihre Perspektiven

eigenes Portemonnaie
interne und externe Ausbildungsprogramme
familiäre, offene und zeitgemässe Atmosphäre
Dienstplangestaltung im Team

Beziehen Sie sich dabei bitte auf die Referenznummer 085-JULM-151876-83-DE.
Place of work
6048 Horw

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (141)Agenci, kurierzy (73)Rolnictwo (73)Architektura (17)Automatyczny biznes (328)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (9)Opieka dla starszych emerytów (282)Cleaning Service, Czyszczenie (553)Komputer, programowanie (21)Budowa (796)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (390)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (402)Energia, elektryk (195)Inżynieria (58)Meble, montaż, naprawa (42)Guwernantki i ogrodnicy (43)Fryzjerzy i wizażyści (74)Hotel biznesowy (144)Usługi domowe i komunalne (14)Zarządzanie zasobami ludzkimi (13)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (12)Złota rączka (279)Osiągnięcie (37)Logistyka (64)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (73)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (236)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (91)Jednorazowa praca (2)Operatorzy (172)Artyści (2)Policja, armia (0)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (9)Produkcja (602)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (9)Restauracja biznesowa (345)Handel detaliczny (261)Nauka i edukacja (16)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (9)Magazynowanie (357)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (60)Nauczyciele, wychowawcy (10)Techniki (291)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (10)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (49)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (128)