Informacje o ofercie
Fachkraft für Lagerlogistik (m/w/d)

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Logistyka
dla specjalistów: Logistyka towarowa
Opublikowano: 2024-08-27
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-08-27
Zakończenie publikacji: 2025-02-27
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 124
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Wir sind die RWG Rheinland eG – Eine regionale, zukunftsorientierte Genossenschaft mit rund 300 Mitarbeitern an mehr als 20 Standorten im Rheinland, am Niederrhein und im Bergischen Land. Unsere Schwerpunkte liegen in den Bereichen Agrar, Baustoffe, Raiffeisen-Markt und Energie.

Du hast Lust auf Abwechslung? Dann suchen wir Dich als vielseitige Lagerfachkraft.

Deine Aufgaben:
• Annahme und Ausgabe der Waren an unsere Kunden
• Kommissionierung von Bestellungen und Vorbereitung für die Auslieferung
• Erstellen von Lieferscheinen und Begleitpapieren
• Be- und Entladen von Fahrzeugen
• Pflege der Lagerbestände und Dokumentation der Warenbewegungen

Dein Profil:
• Erfahrung als Lagerfachkraft
• ausgeprägte Kunden- und Serviceorientierung
• Zuverlässigkeit, Teamfähigkeit und Engagement
• Ein Staplerschein ist von Vorteil
• Führerschein Klasse B

Wir bieten Dir:
• Verantwortung & Kompetenz: Anspruchsvolle, vielseitige Aufgaben sowie die Möglichkeit der fachlichen und persönlichen Entwicklung
• Teamgeist: offene, freundliche und schnelle Kommunikation sowie flache Hierarchien
• Wertschätzung: attraktives Gehaltspaket mit Sonderzahlungen, 30 Tage Jahresurlaub, Mitarbeiterrabatt, kostenlose Getränke, JobRad, etc.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (97)Praca administracyjna (109)Agenci, kurierzy (63)Rolnictwo (69)Architektura (15)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (301)Cleaning Service, Czyszczenie (521)Komputer, programowanie (21)Budowa (916)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (395)Kultura (1)Design (25)Kierowcy (380)Energia, elektryk (180)Inżynieria (66)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (41)Fryzjerzy i wizażyści (65)Hotel biznesowy (105)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (8)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (17)Orzecznictwo (5)Złota rączka (298)Osiągnięcie (36)Logistyka (71)Zarządzanie budynkiem (6)Zarządzanie (61)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (212)Różne (147)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (123)Jednorazowa praca (2)Operatorzy (152)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (6)Reklama, marketing, PR (20)Dostawa (10)Produkcja (610)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (33)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (356)Handel detaliczny (234)Nauka i edukacja (15)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (4)Centra usług (86)Przemysł rozrywkowy (19)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (185)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (335)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (57)Nauczyciele, wychowawcy (7)Techniki (288)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (36)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (145)