Informacje o ofercie
CNC-Fräser (m/w/d/x)
InternetJobs Bad Langensalza, Turyngia, Niemcy 15 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Operatorzy
dla specjalistów: Operatorzy maszyn
Opublikowano: 2024-09-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-09-04
Zakończenie publikacji: 2025-03-04
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 1000
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Turyngia
Opis

Standort: Bad Langensalza
Anstellungsart(en): Vollzeit

Das bieten wir dir:
- Vorstellungsgespräch via Telefon oder Videocall möglich
- natürlich ein unbefristeter Arbeitsvertrag
- bis zu 30 Tage Urlaub, Urlaub auch innerhalb der Probezeit möglich
- viele Zusatzleistungen wie Urlaubs- und Weihnachtsgeld sowie Zulagen
- qualitativ hochwertige Arbeitskleidung (Sonderwünsche bei Markenarbeitskleidung werden finanziell unterstützt)
- Mitarbeiter werben Mitarbeiter Prämien (300€) pro geworbenen Mitarbeiter (m/w/d/x)
- kostenfreie Übernahme des 49€-Tickets und Fahrgeld möglich
- Mitarbeiterrabatte durch Corporate Benefits bei 1500 Shops & Marken wie Adidas, Apple, Samsung

Das bringst du mit:
- eine Berufsausbildung oder Weiterbildung in diesem Bereich oder entsprechende Berufserfahrung
- Erfahrung im Programmieren

Deine Aufgaben:
- CNC-Fräsen
- Programmierung
- Rüsten und bedienen der CNC-Maschinen

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (98)Praca administracyjna (113)Agenci, kurierzy (66)Rolnictwo (73)Architektura (15)Automatyczny biznes (334)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (312)Cleaning Service, Czyszczenie (541)Komputer, programowanie (22)Budowa (944)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (403)Kultura (1)Design (26)Kierowcy (390)Energia, elektryk (187)Inżynieria (66)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (40)Fryzjerzy i wizażyści (66)Hotel biznesowy (109)Usługi domowe i komunalne (12)Zarządzanie zasobami ludzkimi (8)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (17)Orzecznictwo (5)Złota rączka (302)Osiągnięcie (38)Logistyka (71)Zarządzanie budynkiem (6)Zarządzanie (60)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (215)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (126)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (160)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (6)Reklama, marketing, PR (20)Dostawa (10)Produkcja (642)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (36)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (353)Handel detaliczny (235)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (3)Centra usług (89)Przemysł rozrywkowy (19)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (189)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (355)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (59)Nauczyciele, wychowawcy (6)Techniki (296)Komunikacja i telekomunikacja (35)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (35)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (151)