Informacje o ofercie
Magazynier Nowe
InternetJobs Łódź, łódzkie, Polska 6 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł 5500 - miesięcznie
Wakat w polu: Magazynowanie
dla specjalistów: Odbiorca ładunku i bagażu
Opublikowano: 2024-09-12
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-09-12
Zakończenie publikacji: 2025-03-12
Wolne wakaty: 3
Liczba wyświetleń: 541
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: łódzkie
Opis

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy:

Magazynierów

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45a

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert

jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)

dodatek za doświadczenie od 100 do 300 zł brutto

bezpłatny transport pracowniczy (Jędrzejowska)

opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

kartę MultiSport z dofinansowaniem

prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

bezpłatną kawę i herbatę z automatu

program poleceń pracowniczych

Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

możliwość awansu

pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

strefę relaksu

Twoje zadania w zależności od obszaru, na którym zostaniesz zatrudniony/a:

kompletacja towaru

pakowanie zamówień

przyjęcie towaru

praca ze skanerem

prowadzenie dokumentacji magazynowej

wsparcie pozostałych procesów magazynowych

udział w inwentaryzacji towaru w magazynie

Od Ciebie oczekujemy:

dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań

zaangażowania w powierzoną pracę

przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (99)Praca administracyjna (114)Agenci, kurierzy (65)Rolnictwo (70)Architektura (15)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (310)Cleaning Service, Czyszczenie (531)Komputer, programowanie (21)Budowa (940)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (400)Kultura (1)Design (25)Kierowcy (387)Energia, elektryk (183)Inżynieria (66)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (40)Fryzjerzy i wizażyści (65)Hotel biznesowy (106)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (8)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (17)Orzecznictwo (5)Złota rączka (297)Osiągnięcie (38)Logistyka (73)Zarządzanie budynkiem (6)Zarządzanie (59)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (217)Różne (149)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (128)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (155)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (6)Reklama, marketing, PR (20)Dostawa (10)Produkcja (625)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (35)Naprawa sprzętu (6)Restauracja biznesowa (357)Handel detaliczny (236)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (3)Centra usług (88)Przemysł rozrywkowy (21)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (188)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (346)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (58)Nauczyciele, wychowawcy (7)Techniki (292)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (36)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (151)