Informacje o ofercie
LKW Mechaniker gesucht
InternetJobs Dieburg, Hesja, Niemcy 31 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: Lei po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Automatyczny biznes
dla specjalistów: Automechanika
Opublikowano: 2024-09-17
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-09-17
Zakończenie publikacji: 2025-03-17
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 664
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Hesja
Opis

Kfz Mechaniker (m/w/d) oder Kfz Mechatroniker (m/w/d) Nutzfahrzeug Lkw Truck gesucht.

TFTL GmbH mit Standort in Dieburg bietet allen Firmen eine zuverlässige Dienstleistung an. Schon seit mehr als 20 Jahren, führen wir ein weitreichendes Angebot rund um Transporte, mit Sattelzügen.- und LKWs der Marke Mercedes Benz und MAN. Wir bieten Ihnen eine abwechselungsreiche Arbeit, die auch Spaß machen kann. Führerschein Kl. C/ CE wäre von Vorteil
Hier geht es um die Wartung und Reparatur unseres Fuhrparks,

Zu deinen Aufgaben gehören:
• Wartungsarbeiten und Reparaturen
• Fehlersuche und Instandsetzung von Bauteilen, Baugruppen und der Elektrik an Kraftfahrzeugen
• Instandhaltung von LKWs
Arbeitsbedingungen:
Als Kraftfahrzeugmechatroniker/-in bist du überwiegend in unserer Werkstatt tätig. Dabei erledigst du Aufgaben allein oder zusammen im Team. Dadurch, dass immer mehrere Fahrzeuge gleichzeitig zur Wartung anstehen, ist eine aufmerksame und gewissenhafte Arbeit besonders wichtig. Schließlich geht es um die Sicherheit unserer Fahrer.

Der Lohn ist Marktüblich und richtet sich nach Leistung und Können.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (106)Praca administracyjna (112)Agenci, kurierzy (71)Rolnictwo (76)Architektura (14)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (6)Opieka dla starszych emerytów (307)Cleaning Service, Czyszczenie (576)Komputer, programowanie (23)Budowa (1008)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (406)Kultura (0)Design (27)Kierowcy (413)Energia, elektryk (193)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (67)Guwernantki i ogrodnicy (37)Fryzjerzy i wizażyści (66)Hotel biznesowy (123)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (6)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (16)Orzecznictwo (5)Złota rączka (313)Osiągnięcie (35)Logistyka (73)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (69)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (211)Różne (139)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (129)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (163)Artyści (6)Policja, armia (2)Drukowanie (5)Reklama, marketing, PR (13)Dostawa (10)Produkcja (725)Bezpieczeństwo (10)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (37)Naprawa sprzętu (7)Restauracja biznesowa (354)Handel detaliczny (262)Nauka i edukacja (12)Sekretariat (11)Bezpieczeństwo (3)Centra usług (109)Przemysł rozrywkowy (20)Śpiewacy i muzycy (5)SPA, salony piękności (205)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (394)Praca dla studentów (3)Krawcy i szwaczki (62)Nauczyciele, wychowawcy (10)Techniki (316)Komunikacja i telekomunikacja (38)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (37)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (172)