Informacje o ofercie
Mechanik pojazdów ciężarowych Nowe

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Automatyczny biznes
dla specjalistów: Automechanika
Opublikowano: 2024-10-02
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-10-02
Zakończenie publikacji: 2025-04-02
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 29
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: wielkopolskie
Opis

Firma Jan Zaręba sp. z o.o. istnieje od 1982 roku. Od samego początku swojej działalności firma specjalizuje się w wykonywaniu napraw pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, ze szczególnym uwzględnieniem napraw i przygotowania do odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny cystern do transportu towarów niebezpiecznych wg ADR. Ponadto wykonujemy badania, naprawy i modernizacje urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnej mieszanki betonowej zamontowanych na pojazdach samochodowych.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: Murowana Goślina ok. 700 m od stacji kolejowej PKP

Region: okolice Poznania

Opis stanowiska:

Dokonywanie napraw mechanicznych pojazdów ciężarowych

Wykonywanie diagnostyki komputerowej pojazdów ciężarowych

Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów mechanicznych

Dbanie o jakość realizowanych usług serwisowych

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie z zakresu mechaniki samochodowej

Doświadczenie na stanowisku mechanika

Ze znajomością specyfiki napraw pojazdów marki JELCZ

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stale rozwijającej się

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)

Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń

Stały rozwój zawodowy

Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Ubezpieczenie grupowe

Pracę w systemie jednozmianowym

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (105)Praca administracyjna (114)Agenci, kurierzy (71)Rolnictwo (77)Architektura (14)Automatyczny biznes (344)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (5)Opieka dla starszych emerytów (315)Cleaning Service, Czyszczenie (575)Komputer, programowanie (25)Budowa (997)Konsultowanie (8)Kucharze, piekarze (416)Kultura (1)Design (28)Kierowcy (410)Energia, elektryk (195)Inżynieria (68)Meble, montaż, naprawa (63)Guwernantki i ogrodnicy (39)Fryzjerzy i wizażyści (65)Hotel biznesowy (116)Usługi domowe i komunalne (13)Zarządzanie zasobami ludzkimi (7)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (18)Orzecznictwo (5)Złota rączka (319)Osiągnięcie (39)Logistyka (72)Zarządzanie budynkiem (7)Zarządzanie (64)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (212)Różne (146)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (128)Jednorazowa praca (1)Operatorzy (166)Artyści (5)Policja, armia (2)Drukowanie (5)Reklama, marketing, PR (13)Dostawa (9)Produkcja (709)Bezpieczeństwo (8)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (7)Restauracja biznesowa (359)Handel detaliczny (253)Nauka i edukacja (14)Sekretariat (10)Bezpieczeństwo (2)Centra usług (101)Przemysł rozrywkowy (21)Śpiewacy i muzycy (4)SPA, salony piękności (194)Wychowanie fizyczne i sport (8)Magazynowanie (378)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (9)Techniki (317)Komunikacja i telekomunikacja (36)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (38)Tłumacze, lingwiści (4)Praca w domu (165)