Informacje o ofercie
Pflegedienstleitung als Regionalleitung in der Intensivpflege

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Medycyna i farmaceutyka
dla specjalistów: Pielęgniarki
Opublikowano: 2024-04-25
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-25
Zakończenie publikacji: 2024-10-25
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 69
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Für die außerklinische Intensivpflege in Wohngruppen in Gladbeck und Umgebung suchen wir ab sofort eine Pflegedienstleitung (m/w/d) als Regionalleitung in Vollzeit.

Das solltest Du mitbringen:
- eine abgeschlossene Berufsausbildung als examinierte Pflegefachkraft
- sehr gute Kenntnisse und die Weiterbildung als Pflegeexperte in der außerklinischen Intensivpflege
- eine Weiterbildung zur Pflegedienstleitung und Leitungserfahrung
- eine hohe fachliche und persönliche Kompetenz
- Führerschein der Klasse B

Dich erwartet:
- eine unbefristete Anstellung in Vollzeit
- Sehr attraktives Gehalt durch Anlehnung an den TVöD-P
Corporate Benefits
- einen Dienstwagen auch zur privaten Nutzung
- direkte Ansprechpartner bei Fragen
- eine individuelle Einarbeitung
- ein großes und professionell arbeitendes Team von Mitarbeitenden
- regelmäßige Fort- und Weiterbildungsangebote

Deine neuen Aufgaben:
- Führung der Mitarbeiter mehrerer Wohngruppen in der Region
- Ansprechpartner für die WG-Leitungen & Mitarbeiter vor Ort
- Kontrolle der Dienstpläne, des Personalschlüssels und der Personaleinsatzplanung
- Einsatz und Koordination der Pflegefachkräfte
- Durchführung von Mitarbeiter-/Vorstellungsgesprächen
- Übernahme verschiedener allgemeiner Verwaltungsaufgaben (Dienstbesprechungen, Abgleich der Leistungsnachweise, Kostenvoranschläge etc. )

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (291)Cleaning Service, Czyszczenie (557)Komputer, programowanie (38)Budowa (715)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (373)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (438)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (31)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (116)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (261)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (253)Różne (151)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (168)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (597)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (374)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (23)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (359)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (273)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (143)