Informacje o ofercie
Pracownik produkcji - operator maszyn
InternetJobs Zdzieszowice, opolskie, Polska 179 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów: Pracownicy produkcji
Opublikowano: 2023-10-31
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-10-31
Zakończenie publikacji: 2024-05-01
Wolne wakaty: 7
Liczba wyświetleń: 221
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: opolskie
Opis

Jesteśmy firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 1974 roku na Śląsku, od 2000 roku działamy w zakładzie produkcyjnym w Zdzieszowicach przy ul. Parkowej 4. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą elementów wykończeniowych wnętrz z płyty MDF i HDF. Stawiamy na rozwój, śledząc aktualne trendy oraz wprowadzając na rynek nowe, innowacyjne produkty.

Miejsce pracy: Zdzieszowice, ul. Parkowa 4

Zakres obowiązków:

· Obsługa maszyn i urządzeń

· Ustawianie oraz przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych

· Regulacja maszyn i urządzeń produkcyjnych

· Dbanie o porządek i bezpieczeństwo stanowiska pracy

· Kontrola i weryfikacja jakości materiału

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Pełny etat

· Dodatki za pracę w soboty i w niedzielę

· Pracę w miłej atmosferze

· Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego

· Możliwość rozwoju

· Pakiet ubezpieczenia grupowego

· Premię miesięczną

Nasze wymagania:

· Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

· Zaangażowanie w wykonywane czynności

· Odpowiedzialność i dokładność

· Zdolności manualne

· Dobra organizacja pracy

· Mile widziane doświadczenie w pracy jako operator maszyn/pracownik produkcji

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny po numerem tel. 53*******81. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzulI: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), ?? Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (333)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (573)Komputer, programowanie (41)Budowa (742)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (380)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (455)Energia, elektryk (218)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (273)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (615)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (74)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (35)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (57)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)