Informacje o ofercie
Operativer Einkauf (m/w/d) Teilzeit 50%
InternetJobs Triesen, Liechtenstein 166 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Dostawa
dla specjalistów: Kierownik zakupów
Opublikowano: 2023-11-13
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-11-13
Zakończenie publikacji: 2024-05-13
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 835
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Unser Kunde ist in der Entwicklung der Produktion und der Vermarktung von Medizinprodukten tätig. Damit trägt der Fachbereich Einkauf wesentlich zum Erfolg des Unternehmes bei und erleichtert so Anwendern und Ärzten in aller Welt Zugang zu einer verbesserten medizinischen Versorgung.
Ihre Hauptaufgaben:
- Operativer Einkauf von Produkten und Dienstleistungen zur Deckung des Absatzplanes
- Überwachung des Beschaffungsprozesses
- Einholung von Angeboten und Durchführung von Preisverhandlungen mit Lieferanten
- Prüfung von Lieferantenangeboten hinsichtlich Preis, Qualität und Lieferterminen
- Sicherstellung der termingerechten Lieferung und Qualität der bestellten Waren

Anforderungsprofil
Unser Kunde erwarten:
- Abgeschlossene Weiterbildung als Einkaufsfachfrau/Einkaufsfachmann
- Mehrjährige Berufserfahrung, vorzugsweise in einer ähnlichen Position
- Durchsetzungsvermögen, Verhandlungsstärke, sowie Networking-Qualitäten
- Proaktiver Teamplayer mit "Hands-on-Mentalität" und strategischem Weitblick
- Vorzugsweise Erfahrung mit ERP-Systemen, idealerweise Business Central
- Verhandlungssicher in Deutsch und Englisch

Unser Kunde bietet:
- Ein spannendes Arbeitsumfeld
- Ausgewiesene Work-Life-Balance (38h-Arbeitswoche bei 100%)
- Eine Zukunftsbranche mit überdurschnittlich hohen Wachstumsspotenzial
- Ein modernes Arbeitsumfeld und eine angenehme Arbeitsatmosphäre
- Möglicherweise kann das Pensum dann noch ausgebaut werden (Home Office möglich)
Sprachen
Deutsch (sehr gut)
Englisch (sehr gut)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (41)Budowa (735)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (451)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (609)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (267)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)