Informacje o ofercie
Kauffrau / Kaufmann EFZ 100%
InternetJobs Pratteln, Bazylea-Okręg, Szwajcaria 166 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Zarządzanie
dla specjalistów: Przedsiębiorca
Opublikowano: 2023-11-21
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-11-21
Zakończenie publikacji: 2024-05-21
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 233
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Bazylea-Okręg
Opis

Die Express Personal AG ist spezialisiert auf Temporär- und Dauerstellen und bietet umfassende Personaldienstleistungen an. Mit den Standorten in Basel, Bern, Zürich und Berlin unterstützen wir unsere Kundinnen und Kunden, um deren Aufträge und Projekte erfolgreich zu realisieren.

Für unseren Kunden mit Sitz in der Region Basel suchen wir per sofort für eine Try & Hire Anstellung eine/n

Ihr Aufgabengebiet
Sie unterstützen mehrere Bereiche ( HR, Backoffice, Supply Chain ect)
Sie kennen sich in diversen Bereichen der Administration aus
Erstellen von Lieferscheinen, Pflege vom Salesforce mit Hilfe der Angebotsliste
CORA Handling, BANF
Kontrolle der Wochenrapporte
Equipment Pflege SAP, Ausgang/ -Eingangspost
Quellensteuer Abrechnungen, Personaldossier beschriften, Ablagen
Sie unterstützen das Team bei allg. administrativen und organisatorischen Aufgaben
Telefonzentrale
Ihr Profil
erfolgreich abgeschlossene kaufmännische Grundausbildung EFZ
sehr gute Deutschkenntnisse
gute bis sehr gute Französischkenntnisse
sehr gute MS Office Kenntnisse
flexibel einsetzbar, Selbstständigkeit, Organisationstalent
vertrauenvoller und verschweigsarmer Umgang mit kritischen Daten
Was Sie erwartet
Bei unserem Kunden sind Sie ein Teil eines ambitionierten und aufgestellten Teams.Sie profitiren von attraktiven Weiterbildungsmöglichkeiten, flexiblen Arbeitszeiten,einem modernen Arbeitsplatz uvm.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (292)Cleaning Service, Czyszczenie (557)Komputer, programowanie (37)Budowa (710)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (372)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (437)Energia, elektryk (214)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (31)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (116)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (262)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (254)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (96)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (169)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (593)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (376)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (23)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (178)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (273)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (142)