Informacje o ofercie
Elektroniker (m/w/d)

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Techniki
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2023-11-29
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-11-29
Zakończenie publikacji: 2024-05-29
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 261
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Opis

Für die KH Bau und Technik suchen wir am Standort Neustadt in Holstein zum nächstmöglichen Zeitpunkt einen

in Vollzeit

Ihre Vorteile

Interessante Arbeitsgebiete, die Ihre fachliche wie auch persönliche Entwicklung fördern

Förderung von Fort- und Weiterbildung

Ein gutes und offenes Betriebsklima in einem motivierten Team mit flachen Hierarchien

Leistungsgerechte Vergütung

Geregelte Arbeitszeiten und fester Dienstort

Umfangreiche Mitarbeitendenangebote bei über 600 namhaften Partnern (Corporate Benefits für bspw. Reisen, Freizeit, Leben)

Prämiertes Mitarbeitende-werben-Mitarbeitende-Programm

Möglichkeit, ein Fahrrad zu leasen (z. B. E-Bike)

Ihre Aufgaben

Inspektion, Wartung und Reparatur von elektrischen Anlagen und Systemen

Einregulierung und Inbetriebnahme

Instandsetzung und Störungsbeseitigung

Dokumentation und Installation

Übernahme von gewerkeübergreifenden Tätigkeiten

Teilnahme am Rufbereitschaftsdienst

Ihr Profil

Berufsausbildung zum Elektroniker (m/w/d) der Energie- und Gebäudetechnik oder vergleichbar

Einschlägige Berufserfahrung als Elektrofachkraft (m/w/d)

Gewerkübergreifende Fachkenntnisse

Teamfähigkeit und selbstständige Arbeitsweise

Schaltberechtigung oder die Bereitschaft, diese zu erlangen

Führerschein Klasse B erforderlich

Dienstleistungsorientierung, Zuverlässigkeit und sichere Kommunikation

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (321)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (291)Cleaning Service, Czyszczenie (557)Komputer, programowanie (38)Budowa (715)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (370)Kultura (1)Design (35)Kierowcy (437)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (115)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (260)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (253)Różne (151)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (168)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (596)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (23)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (359)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (143)