Informacje o ofercie
Tecnico/a IT
InternetJobs Bilbao, Kraj Basków, Hiszpania 142 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
dla specjalistów: Webmasterzy
Opublikowano: 2023-12-07
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 3 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-07
Zakończenie publikacji: 2024-06-07
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 275
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Hiszpania
Region: Kraj Basków
Opis

En dependencia directa de la dirección del centro y en coordinación con la estrategia de transformación digital de la Fundación, se encargará de la identificación de oportunidades para la aplicación de soluciones digitales, del parque tecnológico existente (tanto hardware como software) y su actualización. Además, participará en la implementación de proyectos de transformación digital, incluyendo la adopción de nuevas tecnologías.
Funciones
- Diagnóstico y evolución del actual del Sistema de Información en el centro, evaluando la infraestructura, las aplicaciones utilizadas y los procesos ineficientes.
- Establecer procedimientos de uso y mantenimiento de las aulas digitales y equipamiento de los centros.
- Identificar áreas de mejora tanto a nivel de infraestructura como de aplicaciones, proponiendo soluciones y estrategias para optimizar el rendimiento y la eficiencia.
- Realizar el seguimiento y control del adecuado uso de los recursos tecnológicos.
- Colaborar con los equipos para comprender las necesidades del centro y proponer soluciones tecnológicas adecuadas, dando soporte y acompañando en la formación de nuevas herramientas tecnológicas a implantar.
- Imaginar, desarrollar e implantar procesos de automatización que mejoren la eficiencia y la productividad del centro.
- Capacidad didáctica para impartir formaciones en el ámbito digital

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (298)Cleaning Service, Czyszczenie (572)Komputer, programowanie (41)Budowa (740)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (378)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (454)Energia, elektryk (218)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (273)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (615)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (364)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (74)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (57)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)