Informacje o ofercie
Elektriker (m/w/d)
InternetJobs Rinteln, Dolna Saksonia, Niemcy 147 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2023-12-08
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-08
Zakończenie publikacji: 2024-06-08
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 210
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Dolna Saksonia
Opis

10 Kieswerke, 2 Steinbrüche, 120 Kolleginnen und Kollegen und 1 Familie…..

…das alles und noch viel mehr, das sind wir: die WRM-REESE Unternehmensgruppe. Mehr über uns erfahren Sie unter www.wrm-reese.de.

Aktuell suchen wir einen Elektriker (m/w/d), für unseren Standorte in Rinteln bzw. Kalletal, den wir gerne zum nächstmöglichen Zeitpunkt einstellen möchten.

Diese Aufgabengebiete umfassen:

- Wartungs- und Reparaturarbeiten an unseren elektrischen und mechanischen Anlagenteilen
- Installation von elektrischen Schaltungen
- Fehlersuche und Behebung von Störungen an elektrischen Anlagen
- Durchführung von geplanten Verkabelungen

Sie haben:

- eine abgeschlossene Berufsausbildung zum Elektriker
- Berufserfahrung
- Ausgeprägtes Qualitätsbewusstsein, sowie eine selbständige und sorgfältige Arbeitsweise
- Kenntnisse in den Bereichen Drehstrommotoren, Kabelverlegetechnik, Schaltschrankbau
- Einen Führerschein Klasse B
- großen Einsatzwillen und sind motiviert, belastbar und flexibel
- Reisebereitschaft
- Spaß am Arbeiten

Wir bieten:

- Einen zukunftssicheren Arbeitsplatz
- Ein abwechslungsreiches und verantwortungsvolles Aufgabengebiet
- Kurze Entscheidungswege und viel Raum für Eigeninitiative
- Die Mitarbeit in einem kollegialen und motivierten Team
- vermögenswirksame Leistungen
- Job-Rad-Leasing

Zögern Sie nicht und schicken Sie noch heute Ihre Bewerbung einfach per E-Mail an die in den rechtlichen Verhältnissen angegebene Adresse.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (321)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (291)Cleaning Service, Czyszczenie (557)Komputer, programowanie (38)Budowa (715)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (370)Kultura (1)Design (35)Kierowcy (437)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (115)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (260)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (253)Różne (151)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (168)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (596)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (23)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (359)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (143)