Informacje o ofercie
Pomocnik do naprawy infrastruktury telekomunikacyjnej
InternetJobs Kutno, łódzkie, Polska 141 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł 4500 - miesięcznie
dla specjalistów: Inżynier elektryk komunikacji
Opublikowano: 2023-12-09
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-09
Zakończenie publikacji: 2024-06-09
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 245
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: łódzkie
Opis

Jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Na dzień dzisiejszy prowadzimy obsługę sieci teletechnicznych na terenie całego kraju

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w lokalnych grupach technicznych na terenie województwa łódzkiego

Od kandydata oczekujemy:

zdolności do pracy na wysokości,

prawo jazdy kat. B, B+E

umiejętności obsługi elektronarzędzi,

mile widziana: znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji, teletechniki, łączenia przewodów

Zadania:

wymiana i naprawa studni kablowych,

wymiana i naprawa linii słupowych

naprawa sieci miedzianych,

Oferujemy:

umowa o pracę na pełny etat, zlecenie lub B2B w zależności od preferencji,

wynagrodzenie powiązane z efektami pracy,

premiowany program rekomendacji pracownika,

wsparcie doświadczonego pracownika,

możliwość podnoszenia kwalifikacji – kursy, szkolenia,

partnerskie rozwiązanie problemów,

niezbędne narzędzia pracy.

CV wraz ze zdjęciem można przesłać na E-mail

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (571)Komputer, programowanie (41)Budowa (740)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (453)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (270)Osiągnięcie (31)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (250)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (613)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (365)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (268)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)