Informacje o ofercie
Zatrudnimy elektryków / automatyków
InternetJobs Krapkowice, opolskie, Polska 135 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2023-12-14
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-14
Zakończenie publikacji: 2024-06-14
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 162
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: opolskie
Opis

Firma MD-Matic poszukuje: elektryków/automatyków ds. rozruchów i uruchomień, serwisów linii produkcyjnych, instalacji przemysłowych oraz maszyn na terenie całej Polski.

Praca na umowę o pracę lub współpraca na podstawie wystawianych faktur za usługę.

Jeśli jesteś elektrykiem, masz uprawnienia SEP, znasz podstawy automatyki, chcesz się rozwijać w swoim zawodzie to zapraszam do kontaktu.

Gdy brak Ci doświadczenia, a chciałbyś nauczyć się przyszłościowego zawodu również napisz do nas.

Twój zakres obowiązków

prace konserwacyjne i prewencyjne maszyn

modernizowanie i usprawnienia urządzeń, systemów i linii automatycznych

usuwanie usterek i awarii urządzeń, systemów i linii automatycznych

konserwacja, diagnostyka oraz naprawa urządzeń

wykonywanie pomiarów elektrycznych

prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonanych zmian, napraw aktualizacji itp.

kontakt z klientami

Nasze wymagania

Dowolnego wyższego technicznego wykształcenia (automatyka, elektrotechnika itp..) lub wykształcenia średniego technicznego (automatyka, mechatronika, elektronika, elektrotechnika)

Doświadczenia w pracy z urządzeniami technicznymi

Doświadczenia w pracy z wykorzystaniem elektronarzędzi

Możliwości pracy na wysokości

Doświadczenia z dokumentacją techniczną w tym ze schematami elektrycznymi

Doświadczenia w pracy z wykorzystaniem narzędzi ręcznych

Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

Świadectwo kwalifikacyjne SEP G1, G2, G3 Eksploatacja

Uprawnienia: Podesty ruchome przejezdne

Umiejętność programowania sterowników PLC

Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (elektryk, elektromechanik, automatyk itp.)

Znajomość języków obcych: niemiecki, bądź angielski

Zapraszamy do kontaktu

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (569)Komputer, programowanie (41)Budowa (736)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (452)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (610)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (267)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)