Informacje o ofercie
Ślusarz - Mechanik
InternetJobs Sławno, zachodniopomorskie, Polska 132 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów: Pracownicy produkcji
Opublikowano: 2023-12-16
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-16
Zakończenie publikacji: 2024-09-16
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 246
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Opis

Firma Andrewex Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

ŚLUSARZ - MECHANIK

Miejsce pracy: Sławno, ul. Koszalińska 64

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały etat),

jasno określony system wynagrodzenia,

przygotowanie do pracy na w/w stanowisku,

dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,

niezbędne narzędzia pracy,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Zadania i obowiązki:

przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem

odczytywanie rysunków technicznych

kontrola jakości wykonywanych detali

szlifowanie

wiercenie otworów

czyszczenie używanych narzędzi

instalowanie, obsługa i naprawa maszyn

diagnozowanie uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania danego sprzętu

czynny udział w procesie produkcyjnym

współpraca z innymi pracownikami firmy

Wymagania:

wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne, ew. odpowiednie kursy/szkolenia,

umiejętność obsługi konwencjonalnych maszyn do obróbki metalu

umiejętność czytania dokumentacji technicznej

doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza lub pokrewnych

praktycznej umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

umiejętność pracy w zespole

praktycznej umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, suwmiarka itp.)

Jeśli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą, przyjedź do nas do fabryki w Sławnie lub prześlij swoje CV

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (73)Architektura (15)Automatyczny biznes (332)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (298)Cleaning Service, Czyszczenie (572)Komputer, programowanie (40)Budowa (739)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (378)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (454)Energia, elektryk (218)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (53)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (272)Osiągnięcie (30)Logistyka (60)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (15)Produkcja (615)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (41)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (303)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (362)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (34)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (57)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)