Informacje o ofercie
Специалист ВЭД
InternetJobs Tokio, Japonia 132 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: ¥ po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Logistyka
Opublikowano: 2023-12-17
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Schengen
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-17
Zakończenie publikacji: 2024-06-17
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 231
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Tokio, Japonia
Kraj: Japonia
Opis

Для проживающих в Токио:
Компания (Токио, Симбаси) ищет сотрудника - ассистента специалиста ВЭД.
Требования:
Высшее образование.
Японский язык (N1, N2), грамотный русский, английский (деловая переписка).
Уверенный пользователь ПК, оргтехники, поисковых систем Интернета.
Умение добиваться поставленных целей, высокая самоорганизация и ответственность, умение планировать дела и расставлять приоритеты. Внимательность, аккуратность. Дипломатичность, умение работать в команде. Желание расти и развиваться.
Обязанности:
Помощь специалисту ВЭД на всех этапах экспорта товара: участие в коммерческих переговорах, переписка с существующими клиентами и поставщиками, подготовка контрактов, оформление заказов, контроль отправки и оплаты, подготовка и переводы сопроводительной документации. Поиск новых продуктов, оформление запросов поставщикам.
Условия:
Официальное трудоустройство
Социальный пакет
Визовая поддержка
Возмещение расходов на дорогу и мобильную связь в рамках договоренности
График работы: 5/2 9:00-18:00, (возможно полудистанционно).
Испытательный срок 4 месяца.
На время испытательного срока з/п 200 000 иен после удержания налогов.
З/п и бонусы по окончании испытательного срока - по результатам собеседования.
Заинтересованным просьба присылать резюме на японском или русском на почту

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (41)Budowa (735)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (451)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (609)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (267)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)