Informacje o ofercie
Kfz-Mechatroniker m/w/d
InternetJobs Ochsenfurt, Bawaria, Niemcy 124 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Automatyczny biznes
dla specjalistów: Automechanika
Opublikowano: 2024-01-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 3 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-04
Zakończenie publikacji: 2024-07-04
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 126
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Bawaria
Opis

KFZ Mechatroniker für unser starkes Team (m/w/d)

Aufgabenbeschreibung:

Selbständige Wartungs- und Instandsetzungsarbeiten
Diagnose und Behebung von elektrischen und mechanischen Störungen mit Hilfe von einer Analysesoftware
Durchführung von Untersuchungen und Prüfungen gemäß amtlicher Vorgaben (z.B. Abgasuntersuchung)
Umgang mit modernster computergestützter Kfz-Diagnosetechnik
Einbau von technischer Zusatzausstattung und Zubehör (z.B. Multimediasysteme, Anhängerkupplung)

Anforderungsprofil:

Abgeschlossene Ausbildung zum Kfz-Mechatroniker
Gute Fachkenntnisse in Branche und Markt und ausgeprägtes Interesse an technischer Innovation
Teamgeist und hohe Motivation
Eigeninitiative, Lern- und Leistungsbereitschaft
Starke Kundenorientierung

Was wir Ihnen bieten:

Sehr nette Kollegen und vielfältige und verantwortungsvolle Aufgaben in einem interessanten Unternehmen
Ein super Team mit Zusammenhalt
individuelle Weiterbildungsmaßnahmen für persönliche und fachliche Entwicklung
Leistungsgerechte Vergütung, Übertarifliche Bezahlung
Mitarbeiterparkplatz
Corporate Benefit Programm (Mitarbeiter Rabatte, sowie Vorteilsprogramm bei verschiedenen Anbietern, E-Bike)

Werden Sie ein Teil der Bosch Service-Familie.

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (152)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (17)Automatyczny biznes (319)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (290)Cleaning Service, Czyszczenie (552)Komputer, programowanie (37)Budowa (701)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (366)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (430)Energia, elektryk (212)Inżynieria (52)Meble, montaż, naprawa (48)Guwernantki i ogrodnicy (31)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (115)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (261)Osiągnięcie (29)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (14)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (253)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (96)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (169)Artyści (1)Policja, armia (3)Drukowanie (7)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (585)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (368)Handel detaliczny (300)Nauka i edukacja (21)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (178)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (355)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (24)Techniki (273)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (52)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (140)