Informacje o ofercie
Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej
InternetJobs Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, Polska 114 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł 7000 - miesięcznie
Wakat w polu: Logistyka
dla specjalistów: Logistyka towarowa
Opublikowano: 2024-01-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-04
Zakończenie publikacji: 2024-07-04
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 403
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: mazowieckie
Opis

PPHU ZADROGA to rodzinna firma logistyczna z ponad trzydziestoletnią historią, budowaną od podstaw. Jesteśmy jedną z wiodących firm regionu w sektorze usług transportowych, zatrudniającą obecnie ponad 350 osób. Nasza firma posiada siedzibę w Ostrowi Mazowieckiej-zaraz przy trasie S8. Po przyjęciu strategii na nadchodzący rok, jako cel obraliśmy dalsze rozwijanie działalności w sektorze usług transportowych, logistyki kontraktowej, usług spedycyjnych na trasach międzynarodowych.

Zadania na tym stanowisku:

Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy oraz dbanie o relacje z obecnymi.

Organizacja transportów spedycyjnych na trasach międzynarodowych

Planowanie tras międzynarodowych

Aktywne pozyskiwanie nowych zleceń

Weryfikacja dokumentacji związanej z przewozem towarów

Zarządzanie awaryjnymi sytuacjami i rozwiązywanie problemów w trakcie transportu

Nasze wymagania:

Znajomość języka obcego

Doświadczenie w obsłudze giełd transportowych

Samodzielność, dokładność oraz terminowość wykonywania zadań

Kreatywne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów (które jak wiemy czasem zdarzają się w naszej branży ;) )

Nasz pracownik na tym stanowisku ma zapewnione:

Służbowy samochód(nie starszy niż 2016 rok), służbowy laptop oraz telefon.

Hybrydowy model pracy

Indywidualny plan wdrożenia

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osobistych wyników, inicjatyw oraz kreatywności

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z ciągłym apetytem na rozwój

Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym (w tym szkolenia językowe)

Przyjazne warunki pracy, otwarte towarzystwo współpracowników oraz wysoką kulturę organizacyjną

Imprezy integrujące i inne wartościowe benefity (konkursy pracownicze, akcje charytatywne, meetingi biegowe czy klub rowerowy)

Elastyczny czas pracy

Kontakt

Numer telefonu oraz mail dostępne na stronie pphuzadroga.pl

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), ?? Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (41)Budowa (735)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (451)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (609)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (267)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)