Informacje o ofercie
Operator maszyn pakujących do przyuczenia
InternetJobs Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska 115 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Praktyka lub staż
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: zł po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Operatorzy
dla specjalistów: Operatorzy maszyn
Opublikowano: 2024-01-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-04
Zakończenie publikacji: 2024-07-04
Wolne wakaty: 3
Liczba wyświetleń: 168
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Polska
Region: łódzkie
Opis

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.​

Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma.

Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.​

Zadania i odpowiedzialności:​

Ustawianie parametrów i obsługa maszyn stosowanych w produkcji farmaceutycznej zgodnie z instrukcjami i procedurami.​

Regulowanie parametrów pracy maszyn.​

Naprawianie drobnych usterek i dokonywanie przezbrojeń.​

Wykonywanie codziennego czyszczenia ​i regularnej konserwacji zapobiegawczej.​

Prowadzenie dzienników i rejestrów pracy maszyn i urządzeń.​

Kontrolowanie przebiegu procesów technologicznych pod względem jakościowym ​i ilościowym.​

Dbanie o porządek i higienę w powierzonym obszarze.​

Realizowanie planów higieny pomieszczeń ​i urządzeń​.

Oczekiwania:​

Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Znajomość procesów wytwarzania stałych doustnych form dozowania.

Znajomość zasad działania urządzeń przemysłowych.

Otwartość i pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Samodyscyplina i samodzielność w działaniu.

Umiejętność pracy pod presją czasu.

Chęć systematycznego podnoszenia kwalifikacji oraz dzielenia się zdobytą wiedzą i umiejętnościami.

Nasza oferta​

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Wynagrodzenie zasadnicze i premie.

Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w rozwoju szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy farmaceutycznej.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Prywatna opieka medyczna.

Ubezpieczenie na życie​.

Karta Multisport.

System kafeteryjny.

Dofinansowanie do wypoczynku​.

Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.

Spotkania integracyjne.

Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.​

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (41)Budowa (736)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (452)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (610)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (267)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)