Informacje o ofercie
Електромеханік
InternetJobs Połtawa, Ukraina 104 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: $ po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2024-01-18
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-18
Zakończenie publikacji: 2024-07-18
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 282
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Połtawa, Ukraina
Kraj: Ukraina
Opis

«Укрпошта» - національний оператор поштового зв'язку, надійний та відповідальний роботодавець.

Сьогодні команда «Укрпошти» - це фахівці, які руйнують стереотипи, щоденно працюють над підвищенням ефективності логістичних процесів, вдосконаленням якості сервісу та зручності для Клієнта. Команда, яка завжди готова до нових викликів та виконання важливих місій!

Саме зараз ми шукаємо Електромеханіка

Основні обов’язки:

Поточний ремонт електричних мереж та електрообладнання з виконанням електротехнічних робіт
Поточний ремонт будівель, споруд, обладнання
Успішний кандидат відповідає наступним вимогам:

Має повну чи базову загальну середню освіту
Організований та пунктуальний
Щирий до людей, привітний да доброзичливий
Ми пропонуємо:

Офіційне працевлаштування у великій компанії, що розвивається
Стабільну заробітну плату
Премію за виконання планових показників
Навчання та професійний розвиток
Можливості кар’єрного зростання

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (70)Architektura (15)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (295)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (38)Budowa (731)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (375)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (445)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (51)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (115)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (25)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (13)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (254)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (171)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (610)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (376)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (185)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (365)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (72)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)