Informacje o ofercie
Verkäufer / Verkaufsberater Möbel (m/w/d)
InternetJobs Schwandorf, Bawaria, Niemcy 157 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Handel detaliczny
dla specjalistów: Konsultanci sprzedawcy
Opublikowano: 2024-01-20
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-20
Zakończenie publikacji: 2024-07-20
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 407
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Bawaria
Opis

mega-möbel ist in der Oberpfalz der trendige Möbelmarkt mit der großen Küchenkompetenz. Als kerngesundes, inhabergeführtes Unternehmen sind wir ein attraktiver Arbeitgeber und suchen kurzfristig am Standort in Schwandorf Verstärkung in Voll- oder Teilzeit. Mit individuellen Arbeitszeitmodellen an 3, 4 oder 5 Tagen.

Das bieten wir:

Ein angenehmes sowie teamorientiertes Arbeitsklima mit flachen Hierarchien und flexiblen Arbeitszeiten

Die Anstellung ist unbefristet, mit einer leistungsgerechten Vergütung sowie weiteren Benefits

In einer abwechslungsreichen Tätigkeit können Sie Ihre persönlichen Fähigkeiten bestmöglich entfalten

Die Aufgaben sind:

Beratung unserer Kundinnen und Kunden bei der Realisierung ihrer Einrichtungswünsche

Eigenverantwortlich begleiten Sie den gesamten Verkaufsprozess vom Erstkontakt bis zum Nachgespräch

Im Tagesgeschäft achten Sie im Team mit Ihren Kollegen auf eine perfekte Warenpräsentation

Sie bringen mit:

Sie sind ein echtes Verkaufstalent, freundlich, sympathisch und Sie lieben den Dialog mit Menschen

Als Teamplayer sind Sie flexibel und ein hohes Maß an Einsatzbereitschaft zeichnet Sie aus

Eine große Möbel-, Wohn- und Lifestyleaffinität ist ideal. Wir freuen uns aber auch auf Quereinsteiger

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (145)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (77)Architektura (18)Automatyczny biznes (346)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (10)Opieka dla starszych emerytów (287)Cleaning Service, Czyszczenie (584)Komputer, programowanie (27)Budowa (784)Konsultowanie (11)Kucharze, piekarze (405)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (421)Energia, elektryk (211)Inżynieria (59)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (44)Fryzjerzy i wizażyści (81)Hotel biznesowy (145)Usługi domowe i komunalne (16)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (21)Orzecznictwo (13)Złota rączka (282)Osiągnięcie (35)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (81)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (263)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (186)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (10)Produkcja (627)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (10)Restauracja biznesowa (364)Handel detaliczny (281)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (13)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (88)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (179)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (65)Nauczyciele, wychowawcy (13)Techniki (311)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (51)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (134)