Informacje o ofercie
Bouwarbeider Zwembaden
InternetJobs Wijnegem, Belgia 142 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Budowa
dla specjalistów: Mistrz budownictwa
Opublikowano: 2024-01-26
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-26
Zakończenie publikacji: 2024-07-26
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 293
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Wijnegem, Belgia
Kraj: Belgia
Opis

Functieomschrijving
Ben jij gepassioneerd door zwembaden en alle installaties die hier komen bij kijken?

Dan ben jij onze man die ons team kan komen vervoegen als zwembadbouwer!

Als firma zijn we al jaar en dag gespecialiseerd in het inbouwen van zwembaden bij particulieren.

Je zal voornamelijk werken in de regio van Antwerpen, maar we hebben ook klanten hierbuiten.

Profiel
Een goede kennis NL - je komt in contact met de klanten
Rijbewijs B (eventueel BE)
Basiskennis elektriciteit en loodgieterij
Opleiding bouw en gelijkwaardig door ervaring
Geen 9 - 5 mentaliteit, overuren mogelijk

Jobgerelateerde competenties
Een installatie voor gecontroleerde mechanische ventilatie (GMV) installeren of vervangen
Een centraal airconditioningssysteem installeren
Vloerverwarming installeren
Een binnen- of buitenvoeler installeren en afstellen voor het regelen van de temperatuur
Schoorsteenpijpen schoonmaken
Werken aan: Installaties voor gebruik van regenwater
Druk, temperatuur, warmte-uitwisseling, … controleren en de instellingen aanpassen
Werken aan: Ventilatie- en airconditioningsystemen voor huishoudelijk gebruik
Een diagnose stellen van defecten of storingen aan een installatie (gas- of waterlek, …)
De klant adviseren over het soort installatie en de energiewijzen in functie van de ruimtes en de behoeften
Een op afstand bediende verwarmingsketel regelen
Aanbod
* Mooie verloning volgens PC124 - Bouw en alle voordelen hieraan verbonden

* Eigen camionette die mee naar huis mag

* Vast contract, wij hebben graag mensen die blijven, geen eendagvliegen!

* Verloning is steeds bespreekbaar naar kennis en ervaring

Plaats tewerkstelling
2110 WIJNEGEM

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (146)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (79)Architektura (16)Automatyczny biznes (344)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (11)Opieka dla starszych emerytów (291)Cleaning Service, Czyszczenie (579)Komputer, programowanie (29)Budowa (765)Konsultowanie (12)Kucharze, piekarze (401)Kultura (1)Design (32)Kierowcy (426)Energia, elektryk (219)Inżynieria (58)Meble, montaż, naprawa (46)Guwernantki i ogrodnicy (41)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (139)Usługi domowe i komunalne (17)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (25)Orzecznictwo (13)Złota rączka (276)Osiągnięcie (33)Logistyka (66)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (85)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (264)Różne (162)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (94)Jednorazowa praca (4)Operatorzy (187)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (31)Dostawa (10)Produkcja (600)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (42)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (380)Handel detaliczny (279)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (6)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (0)SPA, salony piękności (176)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (367)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (14)Techniki (307)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (50)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (131)