Informacje o ofercie
Logistiek medewerker kinderopvang 92%
InternetJobs Bertem, Belgia 91 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Logistyka
dla specjalistów: Logistyka towarowa
Opublikowano: 2024-01-28
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-28
Zakończenie publikacji: 2024-07-28
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 706
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Bertem, Belgia
Kraj: Belgia
Opis

Functieomschrijving
Het Elfenbosje, een kinderdagverblijf geïntegreerd in het domein van Woonzorgcentrum Sint Bernardus, is op zoek naar een logistiek medewerker.

Je zal instaan voor de logistieke taken in ons kinderdagverblijf, zoals onderhoud van de lokalen, aanvullen van de materialen, hulp bij de maaltijden en het verluieren, toezicht op de kindjes, ...

Profiel
Je vindt orde en netheid belangrijk en draagt hier graag de verantwoordelijkheid voor.
Je werkt graag in teamverband en hebt zin voor initiatief.
Je hebt een groot hart voor kinderen en gevoel voor collegialiteit.
Je kan je flexibel opstellen wat betreft werktijden.
Je kan een blanco uittreksel strafregister Model 596-2 voorleggen.

Jobgerelateerde competenties
Persoonsgebonden competenties
Flexibiliteit
Zelfstandigheid
Communiceren
Verantwoordelijkheid
Samenwerken
Aanbod
We bieden een vervangingscontract aan. Nadien is er een grote kans op een vast contract. Je jobtime is 92% (35 uren per week).

Indiensttreding: zo snel mogelijk.

Je ontvangt een loon conform je studies en de barema's van PC 331, hierbij houden we rekening met alle nuttige anciënniteit van vorige werkgevers.

Daarnaast kan je bij het Elfenbosje nog genieten van volgende voordelen:

maaltijdcheques
groepsverzekering
hospitalisatieverzekering
voordelen samenaankoop KUL
Voorrang in het kinderdagverblijf
warme maaltijd aan laag tarief
anciënniteitsvakantie
Bekijk ook onze andere voordelen op https://www.stbernardus.be/voordelen-beste-werkgever-zorg-bertem/

Plaats tewerkstelling
WZC SINT- BERNARDUS
EGENHOVENSTRAAT 22 3060 BERTEM

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (571)Komputer, programowanie (41)Budowa (739)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (453)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (113)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (270)Osiągnięcie (31)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (250)Różne (157)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (613)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (373)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (365)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (268)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)