Informacje o ofercie
Montage-Elektriker temporär
InternetJobs Birmensdorf, Zurych, Szwajcaria 90 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Energia, elektryk
dla specjalistów: Elektryczność
Opublikowano: 2024-02-01
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-01
Zakończenie publikacji: 2024-08-01
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 177
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Zurych
Opis

Für einen Personaldienstleister suchen wir mehrere Montage-Elektriker (m/w/d) in Birmensdorf. Dich erwartet eine abwechslungsreiche Herausforderung im Bereich Betriebstechnik. Egal ob Installieren, Warten oder Reparieren elektrischer Betriebsanlagen und Schalt- und Steuerungsanlagen.

Chancen
Flexible Arbeitszeiten
Faires Gehalt
Flexibilität hinsichtlich des Einsatzstarts (ab sofort oder nach Absprache)
5 Wochen Ferien
Dein Profil
Ausbildung als Montage-Elektriker EFZ, Elektroinstallateur EFZ oder eine gleichwertige Ausbildung (bspw. Gesellenbrief)
Fahrerlaubnisklasse B (PKW/Kleinbusse)
Berufserfahrung wünschenswert
Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
Deine Aufgaben
Kabel einziehen
Installation von Stark- und Schwachstromanlagen im Gewerbe- und Privatbereich
Materialdisposition im ERP-System
Rohre verlegen in Rohbauten
Haben wir dein Interesse geweckt? Gerne kannst du dich schnell & einfach bei uns bewerben.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (70)Architektura (15)Automatyczny biznes (324)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (295)Cleaning Service, Czyszczenie (569)Komputer, programowanie (38)Budowa (732)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (375)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (446)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (51)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (115)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (25)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (13)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (254)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (610)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (377)Handel detaliczny (307)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (185)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (72)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)