Informacje o ofercie
Häckklippning
InternetJobs Billdal, Szwecja 78 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Osiągnięcie
dla specjalistów: Realizacja terytoriów
Opublikowano: 2024-02-09
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-09
Zakończenie publikacji: 2024-08-09
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 145
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Billdal, Szwecja
Kraj: Szwecja
Opis

Om jobbet
Söker du en arbetsplats med varierande uppgifter och en fartfylld miljö, då har du hittat rätt!

Just nu står vi inför en rekryteringsprocess och söker 2-6 personer med start snarast.

En arbetsdag på DOER innebär ofta ett brett och roligt utbud av arbetsuppgifter. Det kan t.ex vara trädgårdsskötsel, häckklippning, altantvätt samt fasadtvätt. De utmaningar som vi ställs inför löser vi alltid tillsammans och stöttar varandra. Att ha kul på jobbet och att vara ett lag är viktigt för oss.

Har du tidigare erfarenheter av det ovan nämnda är ett stort plus. Flyttande svenska och körkort är ett krav. Erfarenhet av körning med släp och BE-kort är ett plus.

Vi söker dig som:

Är händig och duktig på praktiska arbeten.
Maskinvana
Tycker om att vara utomhus och arbeta fysiskt
Är ansvarsfull, noggrann och pålitlig
Målinriktad och arbetar alltid för bästa resultat

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (160)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (571)Komputer, programowanie (41)Budowa (737)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (452)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (270)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (249)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (611)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (372)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (364)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (268)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)