Informacje o ofercie
Мастер ногтевого сервиса
InternetJobs Budva, Czarnogóra 80 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: SPA, salony piękności
dla specjalistów: Manicure-pedicure
Opublikowano: 2024-02-11
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-11
Zakończenie publikacji: 2024-08-11
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 221
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Budva, Czarnogóra
Kraj: Czarnogóra
Opis

Мы, Beauty Time - салон красоты на берегу Адриатического моря в городе Будва
Находимся в поиске Nail-master (Мастер ногтевого сервиса)
Какой хард скиллс мы хотим видеть:

Опыт работы в сфере ногтевого сервиса не менее 2 лет
Желание следить за новыми тенденциями в дизайне ногтей
Навыки в проведении маникюра и педикюра
Умение общаться с клиентами и предлагать им подходящие услуги
Креативный подход к работе
Желание доставлять клиентам восторг от результатов вашей работы
Чем предстоит заниматься:

Проводить различные виды маникюра, педикюра, а также укрепление ногтей
Работать с использованием современных техник и материалов
Создавать стильный и ухоженный внешний вид ногтей у каждого клиента
Радовать клиентов профессиональным и индивидуальным подходом

Какие условия мы предлагаем:

Комфортные условия для работы и отдыха
График работы салона с 9:00-20:00
Заработная плата от 1200евро
База постоянных клиентов (Нашему салону в этом году исполнилось 5 лет)
Работу на лучших брендах
Мотивация от продаж косметических средств
Обучение и карьерный рост
Корпоративная скидка на процедуры
Подарки на праздники
ВНЖ при трудоустройстве
При реолокации оплата 50% от стоимости билета после 3х месяцев адаптационного периода*
Резюме можно отправить по почте

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (155)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (16)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (295)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (38)Budowa (730)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (374)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (445)Energia, elektryk (216)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (377)Handel detaliczny (306)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (186)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (71)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (272)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)