Informacje o ofercie
Maurer und Schaler
InternetJobs Balzers, Liechtenstein 74 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Budowa
dla specjalistów: Nowe budynki
Opublikowano: 2024-02-14
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-14
Zakończenie publikacji: 2024-08-14
Wolne wakaty: 6
Liczba wyświetleń: 134
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Stellenbeschrieb
Unser Kunde, eines der führenden Bauunternehmen in der Region mit über 200 Mitarbeitern und vielfältigen Divisionen, sucht einen erfahrenen Maurer und Schaler zur Verstärkung seines Teams.

Ihre Aufgaben:

Errichtung verschiedener Mauerwerke im Hochbau und Tiefbau
Durchführung von Wand- und Deckenschalungen
Berufserfahrung im versetzen von Betonfertigteilen
Präzises Planlesen und Umsetzen der Baupläne

Anforderungsprofil
Anforderungen:

Abgeschlossene Ausbildung als Maurer und Schaler oder vergleichbare Qualifikation
Berufserfahrung in der Erstellung unterschiedlicher Mauerwerke
Erfahrung in Wand- und Deckenschalungen
Sicherer Umgang mit dem Lesen von Bauplänen
Teamfähigkeit und eigenverantwortliche Arbeitsweise
Was unser Kunde bietet:

Langfristige Anstellung in einem renommierten Bauunternehmen
Vielseitige Projekte im Hochbau, Brückenbau, Tiefbau und Spezialtiefbau
Zusammenarbeit in einem dynamischen und motivierten Team
Attraktive Vergütung und Weiterbildungsmöglichkeiten

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (299)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (41)Budowa (735)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (451)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (609)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (371)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (267)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)