Informacje o ofercie
Контролер-кассир
InternetJobs Iwie, Białoruś 76 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: ք 1000 - miesięcznie
Wakat w polu: Handel detaliczny
dla specjalistów: Kasjerzy
Opublikowano: 2024-02-15
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-15
Zakończenie publikacji: 2024-08-15
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 266
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Iwie, Białoruś
Kraj: Białoruś
Opis

Сеть розничных магазинов "Доброном" , "Копеечка" и "Маяк" приглашает на постоянное место работы КОНТРОЛЕРА-КАССИРА

Обязанности:

Сверка суммы денежной выручки с показаниями кассовых счетчиков и в течение дня снятие показаний счетчиков суммирующих аппаратов и пересчет наличных денег в кассе, при необходимости работа в кассе;
Разрешение спорных вопросов с потребителями в отсутствие администрации;
Руководство работой контролеров-кассиров;
Подготовка и проведение ежедневной инкассации наличной денежной выручки, с оформлением соответствующей документации;
Расчет покупателей по наличному и безналичному расчету;
Оформление документации при возврате наличных денежных средств покупателю;
Проведение инвентаризации наличных денег с покупюрной описью и других ценностей, находящихся в кассе данного магазина с оформлением соответствующих документов.
Требования:

РАССМАТРИВАЕМ КАНДИДАТОВ БЕЗ ОПЫТА РАБОТЫ!
ПРОВОДИМ ОБУЧЕНИЕ!
ВЫДАЕМ СВИДЕТЕЛЬСТВО ГОСУДАРСТВЕННОГО ОБРАЗЦА О ПРИСВОЕНИИ КВАЛИФИКАЦИОННОГО РАЗРЯДА ПО ПРОФЕССИЯМ "КОНТРОЛЕР-КАССИР", "ПРОДАВЕЦ";
Наличие опыта работы старшим кассиром, контролером-кассиром будет преимуществом;
Желание работать и совершенствовать свои навыки и умения;
Внимательность, доброжелательность, ответственность, честность.
Условия:

График работы сменный 2/2 по 12 часов;
Официальное трудоустройство согласно Трудовому Кодексу Республики Беларусь;
Возможность карьерного и профессионального роста;
Комфортные условия и своевременная оплата труда (указанный размер заработной платы выплачивается при условии отработки полного рабочего месяца, а также исполнения должностных обязанностей, соблюдения условий контракта, должностной инструкции).
Всем сотрудникам компании предоставляется дисконтная карта с 6% скидкой в сети магазинов «Доброном» и "Копеечка";
Для сотрудников организации и их детей организовано санаторно-курортное лечение и оздоровление;
Наличие профсоюзной организации (участие в экскурсионных турах, материальная помощь, возможность посещения бассейна, спортзала со скидкой);
Компенсация за наставничество;
Компенсация затрат на предварительный медицинский осмотр;
Социальные гарантии.
Ждем Вас в свою команду!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (155)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (16)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (296)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (38)Budowa (730)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (374)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (445)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (377)Handel detaliczny (306)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (186)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (71)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (272)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)