Informacje o ofercie
Koch (m/w/d) mit familienfreundliche Arbeitszeiten
InternetJobs Walldorf, Badenia-Wirtembergia, Niemcy 74 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Część etatu
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - na godzinę
Wakat w polu: Restauracja biznesowa
dla specjalistów: Kucharze, piekarze
Opublikowano: 2024-02-19
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-19
Zakończenie publikacji: 2024-08-19
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 202
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Du möchtest Dein kulinarisches Handwerk in der Küche anwenden und Dich neuen Herausforderungen stellen? Dann haben wir den perfekten Job für Dich. Als der Teil der GVO Personal kannst Du den Kochlöffel schwingen und in einem wertschätzenden Team deine Kochkünste beweisen.

Wir suchen ab dem 02.01.2023 für ein großes IT-Unternehmen in Walldorf talentierte Köch:innen für eine Festanstellung in Vollzeit

Deine Aufgaben:
• Zubereitung von kalten und warmen Speisen
• Einhaltung der Hygienemaßnahmen nach HACCP-Richtlinien

Deine Arbeitszeiten:
• 7:00 - 16 Uhr; 5 Tage Mo-Fr

Welche Zutaten Du mitbringen solltest:
• Abgeschlossene Ausbildung oder vergleichbare Qualifikation
• Berufserfahrung in der Verpflegungsgastronomie/ Berufsverpflegung von Vorteil
• gültige Infektionsschutzbelehrung §43
• selbstständige, gründliche und tatkräftige Arbeitsweise
• Zuverlässigkeit und starker Teamgeist

Was wir Dir servieren:
• faire und übertarifliche Entlohnung
• Stundenlohn ab 15,50€ nach Qualifikation und Berufserfahrung
• exzellente persönliche Betreuung
• geregelte und planbare Arbeitszeiten auf Wunsch möglich
• Einsatzauswahl via App oder Absprache
• regelmäßige Feedbackgespräche
• attraktive Branchenzuschläge möglich
• Urlaubs- und Weihnachtsgeld nach BAP-Tarifvertrag
• Mitarbeiterrabatte bis zu 70% in 600 Online-Shops

Hast Du Appetit auf den Job bekommen? Dann schicke uns gerne Deine Bewerbung zu und wir melden uns zeitnah zurück!

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (153)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (293)Cleaning Service, Czyszczenie (564)Komputer, programowanie (38)Budowa (723)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (371)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (441)Energia, elektryk (215)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (14)Złota rączka (263)Osiągnięcie (30)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (255)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (170)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (601)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (375)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (24)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (145)