Informacje o ofercie
Melli da Gentilia ricerca personale
InternetJobs Reggio Emilia, Emilia-Romania, Włochy 69 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Kucharze, piekarze
dla specjalistów: Piekarnie
Opublikowano: 2024-02-22
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-22
Zakończenie publikacji: 2024-08-22
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 178
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Włochy
Region: Emilia-Romania
Opis

Melli da Gentilia ricerca personale con mansioni di cameriere, barman e addetto banco forno e salumeria

Tipo di contratto
Part-time
Turni e orari
Straordinari
Turni
Festivo

Il candidato per il banco vendita si dovrà occupare delle cotture dei prodotti e gestione degli stessi nel banco.
Costituisce un plus preferenziale la conoscenza dei prodotti di salumeria quali formaggi e salumi

Mansioni principali:

Allestimento del banco
Vendita diretta e assistita al cliente
Pesatura prodotti in vendita, quindi utilizzo di bilance
Pulizia a cura del banco
Requisiti:

Esperienza del settore
Ottime capacità relazionali
Serietà e flessibilità
Attenzione ai dettagli e ottima capacità di organizzazione
Flessibilità e disponibilità a lavorare su turni e giorni festivi
Esperienza professionale: 1 anno in settore analogo (preferenziale)

Tipi di retribuzione supplementare: Quattordicesima, Tredicesima

Inquadramento: La proposta contrattuale ed economica sarà commisurata all’esperienza

Si presta particolare attenzione alla pulizia personale.

Il candidato dovrà essere automunito.

Contratto di lavoro: Part-time
Orari part-time: 30 a settimana

Orario:

Festivo
Turni
Tipi di retribuzione supplementare:

Quattordicesima
Tredicesima
Esperienza:

addetto/a al banco: 1 anno (Preferenziale)

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (80)Rolnictwo (70)Architektura (15)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (295)Cleaning Service, Czyszczenie (569)Komputer, programowanie (38)Budowa (733)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (37)Kierowcy (446)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (51)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (115)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (25)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (254)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (98)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (378)Handel detaliczny (307)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (185)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (13)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)